dr n. med. Leszek Spytkowski

Chirurg ogólny

Profesjonalista w swoim fachu dziękuję za wnikliwą diagnozę. Moje leczenie zmierza w dobrym kierunku. Polecam.

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. .... bardzo dobrze mnie o wszystkim poinformowal i odpowiedzial na kazde pytanie. Bardzo dobry specjalista i przesympatyczny człowiek.......naprawdę angażuje się w swoja pracę i kontakt z pacjentem.

Bardzo dokładne badanie.Przemyślana diagnoza. Jasno sprecyzowane zalecenia.Zostałam uważnie i przede wszystkim cierpliwie wysłuchana.Polecam Pana doktora Spytkowskiego.

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona że do niego trafiłam oraz z przeprowadzonej diagnozy i zaleconego zabiegu, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione a moje kłopoty wkrótce się skończą. Wizyta na szóstkę, polecam :)

Cudowna osoba, doskonały lekarz, jakość usług na najwyższym poziomie. Strach w gabinecie gdzieś się rozpływa. Polecam z całego serca każdemu strachliwemu pacjentowi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław