Leszek Tabaczyński

Super lekarz ale nie- tylko prawdziwy człowiek który z zamiłowaniem wykonuje swój zawód nie jak to się mówi taśmowo Jak się podejmuje zająć sie daną pacjentką to doprowadza ją do końca.Każdy lekarz powinien traktować pacjenta jak człowieka a nie jak rzecz czy zadanie które było do wykonania a dr. Tabaczyński każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba nawet kosztem swojego wolnego czasu Kobieta kyóra idzie na wizyte nie musi bać sie czegokolwiek wszystko co bedzie chciała wiedzieć na wszystko ptrzyma odpowiec i to nie z zegarkiem na reku POLECAM GO ...

Tabaczyński każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba nawet kosztem swojego wolnego czasu Kobieta kyóra idzie na wizyte nie musi bać sie czegokolwiek wszystko co bedzie chciała wiedzieć na wszystko ptrzyma odpowiec i to nie z zegarkiem na reku POLECAM GO KAZDEMU

Kilkakrotnie odbywałam wizyty prywatne u tego lekarza. Jest niewątpliwie osobą przyjazną, sympatyczną, wyluzowaną, nie każdemu jednakże może odpowiadać jego poczucie humoru (gustuje w niewybrednych żarcikach i specyficznym słownictwie), nawet w czasie porodu gdy pojawiły się komplikacje emanował stoickim spokojem i humorem. Opanowany i bardzo spokojny, co jest niewątpliwie dużym atutem. Odnośnie jego zdolności medycznych i ewentualnych talentów trudno mi wypowiedzieć się, ani mi nie zaszkodził, ani pomógł. Po ostatniej przygodzie z kampanią wyborczą, gdzie startowali jego najbliżsi z Platformy Obywatelskiej postaram się już więcej go nie odwiedzać prywatnie, bo mam awersję do tej opcji politycznej.

JEST BARDZO ,,LUDZKI,,. ROZUMIE NAS - KOBIETY I WZBUDZA ZAUFANIE. GORĄCO POLECAM EWA

Lekarz jest przemiły i godny zaufania.Wszystko wytłumaczy tak że nie można go zrozumieć.Chodzę do niego od kilku miesięcy i jestem zadowolona z niego.Gorąco go polecam.

Poprostu człowiek. Wszystko rozumie, wszystko wytłumaczy, niczego nie trzeba się obawiać. Miły, uprzejmy, dostępny o karzdej porze dnia i nocy. szczerze polecam

szczerze polecam

jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie,kulturalny,do swoich pacjentek odnosi się z dużym szacunkiem,godny zaufania

Pan L.Tabaczyński jest lekarzem kompetentnym, wzbudzającym zaufanie. Podczas wykonywanych badań ginekologicznych objaśnia co w danej chwili robi i czemu to służy.Jest bardzo komunikatywny, odpowiada na wszystkie pytania w prosty zrozumiały dla nieprofesjonalistów sposób.Jest dostępny poza wizytą w gabinecie lekarskim. Można do niego zadzwonic w każdej chwili, jeżeli nie może odebrac telefonu sam oddzwania.Jest lekarzem taktownym z dużym wyczuciem i kulturą osobistą.Polecam.