lekarz Leszek Walczak

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Trafiłam do Pana Walczaka z zapaleniem zatok i nawracającym, częstym krwawieniem z nosa, Pan "doktor" nie tylko nie zbadał mnie, ale również nie zalecił badań w celu szerszej diagnostyki, na przepisanie leku który mógłby mi pomóc też nie mogłam liczyć. Ostatecznie przez zaniedbanie Pana Walczaka, czeka mnie długie leczenie powikłań pozapalnych - przerostu błony śluzowej nosa, polipów oraz nawracającego, ostrego zapalenia zatok.

Omijać szerokim łukiem. Lekarz który wogole nie zbada spojrzy tylko lampeczką w ucho i mówi że wszystko jest ok. Inny zbadał i powiedział że ucho zatkane. Nie polecam tylko żeby kase brać.

Nie polecam. Trafiłam do tego lekarza ponieważ od 4 miesięcy mam nawrotowe zapalenie ucha, wraz z występująca bakterią pseudomonas aeruginosa, która jest ciężka do wyleczenia. Badał mnie maksymalnie 3 minuty. Przepisał leki które brałam już wcześniej i nie pomagały. Na pytanie czy fakt, że zapalenie ucha mam 5 raz w ciągu 4 miesięcy jest normalny odpowiedział "tak to jest normalne dziękuję do widzenia".

Witam serdecznie. Lekarz bardzo konkretny, wnikliwy. Szybko orientuje się w przypadlosciach pacjenta, daje ulgę uszom, głowie w szerokim znaczeniu tego słowa. Doświadczenie ogromne, polecam.

Też dziwię się tym pochlebnym opiniom; w oparciu o kilka wizyt (w różnych latach - jestem nauczycielem)nie pomógł ani razu (fakt, że i nie zaszkodził, bo nigdy nic mi nie zapisał). Zawsze tylko twierdził, że po tylu latach pracy tak jest(chodzi min o chrypkę). Żenada, dla mnie każdy inny laryngolog u którego byłam w okresie 30 lat pracy był o wiele bardziej kompetentny niż ten dr laryngolog i foniatra.

Dziękuję. Pan Doktor jest świetnym lekarzem.

Dziękuję. Pan Doktor jest świetnym lekarzem.

Jestem zszokowana tak dobrymi opiniami. Nigdy nie polecę tego lekarza. Coś wyszło mi na języku i mimo proby leczenia nie zeszlo,więc lekarz rodzinny dał skierowanie do laryngologa. Czekałam miesiąc na wizytę która trwała zaledwie 5 minut. Po obejrzeniu języka dr podziękował za wizytę. Zapytałam co to jest, a on na to że może jakiś wirus? Spytałam czy leczymy -lekarz odparł że nie. Zapytałam czy to zniknie-odparł że nie wie. Byłam w szoku. Twierdzę że dr sam nie wie co to jest i mnie zbył. W końcu wirusy trzeba leczyć. Wyszłam z gabinetu zdezorientowana. Przepadło mi tylko skierowanie i teraz muszę iść prywatnie. Nie polecam.

Byłem kilka razy u Pana Doktora, zawsze z tym samym problemem - niedosłuchem. Pan Doktor choć bardzo miły, zupełnie nie potrafił mi pomóc. Twierdził, że mam stałe zmiany w uchu środkowym, które nie podlegają leczeniu i muszę się przyzwyczaić do ubytku słuchu, zapisywał mi witaminy. Myślałem już o aparacie słuchowym, lecz postanowiłem skonsultować się z innym lekarzem. Nowy lekarz nie mógł uwierzyć w to co opowiadałem okazało się, że mam tylko zatkany przewód słuchowy. Wystarczyło zwykłe płukanie ucha i antybiotyki, gdyż przez ten czas zdążyłem się już nabawić ostrego zapalenia ucha środkowego.

Niezwykle kompetentny, rzeczowy. Dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Gorąco polecam!!!

Dr Leszek Walczak to nie tylko świetny lekarz. To miły, uprzejmy i czujący człowiek. Cierpliwie słucha i życzliwie doradza Nigdy nie odniosłem wrażenia, że się śpieszy i chce mnie jak najszybciej zbyć, jak to się niestety coraz częściej zdarza u kolegów po fachu. Oczywiście jest to jego praca i za wizytę trzeba zapłacić, lecz zawsze z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy. Pozdrawiam, Panie Doktorze ;) Mariusz G.

Pozdrawiam, Panie Doktorze ;)
Mariusz G.