dr Leszek Włodarczyk

Jestem zadowolona, zdecydowanie najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam. Konkretnie wszystko tłumaczy, ma duże doświadczenie. Wzbudza zaufanie. Polecam

Lekarz z ogromnym doświadczeniem , uprzejmy i kompetentny oraz profesjonalny w podejściu do pacjentki zawsze wszystko cierpliwie i konkretnie tłumaczy prowadził moja ciaze która była dość problemowa i obciazona...w szpitalu rowniez interesuje sie i dba o losy swoich pacjentek...daze go ogromnym zaufaniem , do tego usmiechniety i zyczliwy jako człowiek mogę z czystym sumieniem go polecić wszystkim paniom które mają jakiekolwiek wątpliwości by sie udac na wizyte i wybrać własnie tego lekarza.

bardzo chamski jak dla ludzi co na fundusz zdrowia na kasy chorych leczy.byłam na wizycie ciążowej dużo tu opisywac ale ja tak szybko ,chciałam zwolnienie lekarskie pracuje fizycznie ciężko a tym bardziej powiedziałam mu ze pól rok tem poroniłam i zalezy mi by utrzymac ta ciąże to nie dał mi zwolnienia i tak powiedział ze ciąża to nie choroba jego żona tesz pracowała niech pani idzie do takiego lekarza co pani da a wiec poszłam i bez problemu dostałam,po paru dniach kolezanka byla tesz u niego na wizycie ciążowej prywatnie i odrazu bez żadnych problemów wysłał ja na zwolnienie lekarskie.a wiec to jest lekasz dla którego licza sie pieniądze a nie dobro pacjenta mam nadzieje ze to pan czyta ,jeszcze nigdy w moim życiu mnie nikt tak chamsko nie potraktował jak pan.Wszyscy równo bedziemy w tej samej dziuze pochowani czy to biedak czy bogacz.

Jestem w 8tc, ciążę prowadzi właśnie Pan Dr. Włodarczyk. Jestem zadowolona od samego początku. Chociłam do Niego już wcześniej i tak samo był miły i tłumaczył dokładnie wszystko. Jeżeli jest coś nie tak bądź żeby czasami dmuchać na zimne wyśle do szpitala gdzie tak samo darzy nas opieką ! Jest często pod telefonem i doradzi w różnych sytuacjach. Polecam jak najbardziej !!

bardzo miły i uprzejmy człowiek, fachowo podchodzący do pacjentki, uśmiechnięty, jako jeden z nielicznych lekrzy w Mysłowicach bierze małą sumę za wizytę prywatną. Godny polecenia.

okropny i bezduszny lekarz dla pacjentek, które nie chodzą do niego prywatnie a świadczy to o tym, że liczą się dla niego tylko pieniądze a nie dobro nasze! Dzięki temu lekarzowi nie chcę nawet słyszeć o szpitalu nr1 w Mysłowicach.

Taki człowiek nie powinien być lekarzem!!! Jest nieprzyjemny i gburowaty, a w dodatku popełnia straszliwe błędy. Kiedy 11 lat temu poszłam do niego potwierdzić ciążę, spytał:" CZY TA CIĄŻA JEST PLANOWANA?". Można się domyślić o co mu chodziło, gdyż miałam dopiero 20 lat. Jednakże ciąża przebiegała bez problemu, poza 3 dniowym pobytem w szpitalu, który do dziś nie wiem po co mi był potrzebny i tak byłam w innym szpitalu, niż lekarz sugerował. Z drugą ciążą także poszłam do niego w 6 tygodniu. Zbadał mnie, potwierdził ciążę i wyznaczył termin porodu. Kiedy poszłam do niego za kolejne 6 tygodni, usłyszałam:"PŁÓD ŻYWY, termin- 20 dni później niż było poprzednio!". Gdy zapytałam, dlaczego taka różnica 20 dni, dowiedziałam się, że moje dziecko nie żyje!!! Jak można widzieć płód żywy przy braku akcji serca??? Następnego dnia potwierdzenie na USG w szpitalu u PANA DOKTORA, następnie znów wizyta w poradni po skierowanie na zabieg i jeszcze raz do szpitala, tym razem na sam zabieg. Po informacji na USG, że dziecko nie żyje, i po moim pytaniu, co zrobić, usłyszałam, że :" Trzeba by to zrobić, ale kiedyś, gdy nie było sprzętu, to się czekało, aż samo pójdzie!". Czekał na COŚ!!! Dobrze, że nie doczekałam terminu zabiegu u niego i dostałam się gdzieś indziej, gdzie nie traktują ludzi jak bankomaty. Nigdy nikomu nie polecę tego pożal się Boże lekarza, bo moim zdaniem powinien zamiatać drogi, a nie leczyć ludzi, czy prowadzić ciąże u kobiet. Powinien zaprzestać prowadzenia praktyki lekarskiej, bo dla niego liczy się tylko KASA! Szczerze nie polecam! Jest także wiele osób, od których słyszałam podobne opinie na jego temat.

bardzo miły i sympatyczny :) potrafi profesjonalnie podejsc do pacjentki i wogole wszystko w porzadku

Witam!Polecam wszystkim kobietom lekarza Pana Włodarczyka jest uprzejmy,mily,nie odczuwa sie zadnego wstydu,jest naprawde super polecam goraco:)