lekarz Leszek Wocial

Lekarz rodzinny, Radiolog, Pediatra

super lekarz ! zawsze pomocny , miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu , podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta

Lekarz starej daty,nadużywa antybiotyków w leczeniu,często żałuje na badania.

Lekarz starej daty,nadużywa antybiotyków w leczeniu,często żałuje na badania.

Pan Doktor powinien być wzorem dla innych lekarzy.

Pan Doktor powinien być wzorem dla innych lekarzy.

Lekarz, który jest "zawsze na służbie". Jest całkowitym przeciwieństwem mojego poprzedniego lekarza: bada, rozmawia, nie rozdaje ulotek dostarczonych przez koncerny farmaceutyczne, kieruje na badania laboratoryjne. W uzasadnionych przypadkach odwiedza pacjentów w domu, bez łaski. Szanuje ludzi. Na prawdę godny polecenia.

dr. Wocial jest moim lekarzem rodzinnym od lat oraz mojego niepełnosprawnego synka. jestem zadowolona z jego opieki, bardzo zadko wypisuje antybiotyki, bardziej stawia na wlasna odpornosc organizmu i zaleca preparaty witaminowe. jesli jest potrzeba to jest antybiotyk. nie zaluje skierowan na badania i do poradni specjalistycznych. jestem bardzo zadowolona z uslug tego lekarza. ogoba godna polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych przez dr Wociala. Nie faszeruje dziecka niepotrzebnie antybiotykami, a co mnie miło zaskoczyło: po urodzeniu dziecka nie musiałam iść z maleństwem do przychodni tylko lekarz przyszedł do domu zobaczyć dziecko :) Wystarczył telefon. POLECAM!

Zawsze jestem zadowolona z wizyt. Dokładnie wytłumaczy zawsze co mojemu dziecku może dolegać i nie faszeruje odrazu antybiotykami.