Nie polecam niej Pani. Nie wiem jakim cudem chodziłam do niej około 4 lata… przyszłam do Pani po 1 poronieniu po czym nie robiła nic żeby dowiedzieć się czemu, później było kolejne poronienie i również nie widziałam żeby Pani chciała mi pomoc. Po 3 poronieniu otworzyłam oczy jak nawet nie wiedziała kim jestem skroi tydzień wcześniej bylam u niej na wizycie. Nie chciała dać skierowania do szpital na hormony a nie wspomnę o innych badaniach. Od innego lekarza do którego poszłam dostalm na pierwszej wizycie skierowanie na zespół antyfosfolipidowy, i ...

Nie polecam niej Pani.
Po 3 poronieniu otworzyłam oczy jak nawet nie wiedziała kim jestem skroi tydzień wcześniej bylam u niej na wizycie. Nie chciała dać skierowania do szpital na hormony a nie wspomnę o innych badaniach. Od innego lekarza do którego poszłam dostalm na pierwszej wizycie skierowanie na zespół antyfosfolipidowy, i przede wszystkim ze mną rozmawiał, acard luteina itp. Jeżeli ktoś ma poważny problem niech omija tą kobietę w szpitalu na Jagielonskiej i w przychodni kolejowej !!!!!!!!

Lekarz naprawdę godny polecenia, mam do Pani Adamczyk pełne zaufanie. Jest osobą kompetentna, miła i uprzejma.

Jak najbardziej polecam doktor Adamczyk. Chodzę do niej od 17 roku życia, a teraz prowadzę swoją pierwszą ciążę. Nigdy bym nie pomyślała o zmianie lekarza. Przesympatyczna, delikatna, kieruje na odpowiednie badania, zawsze sprawdza wyniki i sugeruje co potrzeba zrobić. Mimo, że chodzę na NFZ na każdej wizycie (na początku byly one co 2 tygodnie) wykonywane było usg żeby sprawdzić czy tętno jest prawidłowe i czy wszystko w porządku. To moja pierwsza ciąża, więc wiadomo, że ja miałam milion pytań, ale wiele rzeczy Pani doktor zasugerowała sama i poinformowała co można, czego nie. Bardzo dużo pacjentek ciężarnych i nie tylko przychodzi do Pani doktor, więc to chyba też o czymś świadczy. Polecam z całego serca.

Miła i traktuje mnie dobrze lecz trafiłam do niej do szpitala zbadał mnie na usg i badania z krwi i nic nie powiedziała 3 dni później do niej w przychodni byłam zbadał mnie nic nie wyjaśniła usg niepokazalam powiedziała że prawdopodobnie poronilam w 6tyg ciąży ale skierowała mnie na bhcg i w piątek mam być u niej z wynikami więc niewiem co dalej żadnych leków i tylko oczekiwanie co dalej. Moim zdaniem masakra zamiast położyć mnie do szpitala i obserwować to ja mecze się z bólem i krwawienie. Ale lekarz wie najlepiej poczekamy zobaczymy co dalej a starałam się półtora roku o dzidzie

Nie polecam , słabe podejście co do pacjentki , cała wizyta pozostawia wiele do życzenia . Wizyta na NFZ mimo wszystko liczyłam na konkretnego lekarza .

Pani doktor nie wykonuje badania podczas wizyty a na wstępie się pyta co potrzeba .??? Odnoszę wrażenie że wypisuje tylko recepty !! Nie polecam !!

Pani doktor może i miła ale jej podejście do problemu pacjentki znikome , zamiast wysłać na kolejne badanie rozkłada ręce . Podczas pierwszej wizyty nie zostało przeprowadzone żadne badanie !! Skandal! Nie polecam !

Raczej nie polecam, jeżeli ktoś chce prowadzić pierwszą ciążę u tej Pani. Nie tłumaczy nic sama z siebie, a na zadane pytania odpowiada półsłówkami. Jestem w 37 tyg. ciąży i do tej pory nie wiem, czy zaczyna się coś dziać czy nie. Do tego Pani doktor właśnie wybiera się na urlop, o czym nawet nie raczyła mnie poinformować i wraca dopiero po moim terminie rozwiązania. Pozostawiła mnie samą sobie, bez żadnej informacji, chwilę przed rozwiązaniem. Dodatkowo NIE sprawdza WYNIKÓW BADAŃ. W szpitalu zrobiono mi morfologię i okazało się że mam ...

Raczej nie polecam, jeżeli ktoś chce prowadzić pierwszą ciążę u tej Pani.
Dodatkowo NIE sprawdza WYNIKÓW BADAŃ. W szpitalu zrobiono mi morfologię i okazało się że mam anemię, po czym poszłam na kontrolę do Pani doktor, która sprawdzała te same wyniki i nic nie zauważyła, dopiero gdy zwróciłam jej na to uwagę, uznała, że faktycznie jest znaczny spadek żelaza i trzeba zadziałać. Aż boję się pomyśleć co by było gdybym miała problemy zdrowotne w ciąży, ale że nie było żadnych to udało mi się z nią jakoś przebrnąć do (prawie) końca. NIE POLECAM na pierwszą ciążę, gdzie jest mnóstwo pytań, które pozostają u niej bez odpowiedzi.

Ale fakt. Miła.

Jestem zadowolona z Pani Doktor. w przeciwieństwie do innych lekarzy od razu reaguje na jakieś dolegliwości i nie karze czekać. POLECAM !

Byłam - polecam. Pani doktor uprzejma i delikatna w badaniach. Zrobiła dobry wywiad i skierowała na dalsze badania, które okazały się strzałem w dziesiątkę

Byłam - polecam.
Pani doktor uprzejma i delikatna w badaniach.