lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..

bardzo żałuję, że z racji wieku, już nie mogę leczyć się u pani doktor :/ to najlepszy lekarz rodzinny, jakiego można mieć ! świadczy o tym chociażby ilość pacjentów pani doktor. profesjonalizm i kompetentność w każdym calu. polecam !

profesjonalizm i kompetentność w każdym calu.
polecam !

pani doktor cybulska jest naprawde swietnym oddanym lekarzem i innego lekarza sobie z synem nie wyobrazamy zeby dalej leczyl pozdrawiam

do tej pory nie spotkałam takiego lekarza jak pani dr. Cybulska .Po pierwszej wizycie zauważyłam że jest lekarzem z powołania ,dokładna w badaniu nie zlekceważyła szmerów na serduszku u naszego synka ,miła zawsze wytłumaczyła co mnie niepokoiło.Niestety nie możemy być pacjentami pani Doktor, szkoda że NFZ podpisuje kontrakty z przychodniami gdzie liczy się czas a nie kompetencja lekarza.

Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza jak P.dr Cybulska,zaufałam jej od pierwszej wizyty,bardzo miła (taka ludzka)poświęcająca wystarczająco dużo czasu pacjentowi a przede wszystkim dokładna w badaniu . Pani dr.wykryła i nie zbagatelizowała u naszego synka szmerów na serduszku od razu dostaliśmy skierowanie (namiary) na kardiologa, teraz czekamy na operację.Z zapalenia oskrzeli wyleczyła go inhalacjami obeszło się bez antybiotyku. Bardzo zasmuciła nas wiadomość że nasz synek nie może być już pacjentem P.dr Cybulskiej .Szkoda że NFZ podpisuje umowy z dyrektorami placówek którzy stawiają na czas a nie kompetentność lekarza, będziemy musieli zmienić przychodnie!!!!Dziękujemy Pani Doktor .

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tychy"?

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103