lekarz Lidia Janicka-Beuth

Laryngolog

1,8
1,8
1,2

Byłam pacjętką Pani Janickiej-Beut przez 2 lata, między innymi w okresie krótko po pandemii. Pani doktor panicznie bała się Covidu. Do gabinetu przyjmowała w masce, przyłbicy oraz za parawanem. Ciężko było usłyszeć cokolwiek mòwiła, bo trzeba było siadać daleko od jej biurka. Żal mi pacjętòw, ktòrzy nie dosłyszą. Na wstępie byłam strofowana o poprawienie maseczki (pomimo tego, że za chwilę i tak musiałam ją zdjąċ do badania), co chwilę wypraszała z gabinetu np na czas pisania recepty. Nie wyjaśniała powodów, dla których te lekarstwa wypisała. Każdy pacjęt był wypraszany, šrednia minutowa na pacjenta 45 min w samym gabinecie byłam może 10 minut reszta w poczekalni. Opóźnienia co najmniej 2 godzinne. Raz miałam wizytę na 12 a wyszłam z przychodni o 16. Sama wypisywała wszystkie informacje, które ode mnie uzyskała ale w swoich zapiskach miała bałagan ponieważ przy następnej wizycie przekręcone były fakty. Pani doktor powinna już dawno być na emeryturze ale z jakiś powodów szpital ją trzyma.

Ciągle przekłada terminy, albo każe zgłosić się na oddział, gdy ma dyżur i tam załatwia przyjęcia z przychodni. Trwające kilka lat zapalenie zatok leczy witaminkami . Nie umie odczytać samodzielnie badań TK i MR. Po badaniu wyprasza z gabinetu i po kilkudziesięciu minutach wręcza wydrukowane recepty i skierowania. Lekceważy objawy chorobowe . Oprócz skierowania na TK otrzymałam także skierowanie na rtg zatok ,bo pani nie umie odczytać obrazów. To jest działanie na szkodę pacjenta.

Przewlekłe 30-40 minutowe spóźnienia do pracy pozostawię już bez komentarza. Nigdy nie spotkałam się z bardziej niekompetentną "Panią Doktor". Kobieta bardzo nieprzyjemna, niedelikatna i arogancka. Nie potrafi słuchać Pacjenta, zadaje pytania po czym ignoruje odpowiedzi bądź notorycznie przerywa. Nie potrafi postawić konkretnej diagnozy, odsyła ciągle to do innego specjalisty aby "pozbyć się problemu", mimo potwierdzeń innych specjalistów oraz wyników badań o jedynej możliwości leczenia- otolaryngologicznej. Szpital został mi polecony ze względu na dobrą diagnostykę błędnika, już teraz rozumiem dlaczego dobre słowa padały tylko o placówce, bez konkretów o owej "Pani Doktor". Taki ktoś, nie powinien mieć kompletnie nic wspólnego z drugim człowiekiem. Omijać szerokim łukiem, szkoda marnować zdrowie (bo i tak w niczym nie pomoże a jedynie zaszkodzi), czas i koszta dojazdowe.Gdybym mogła nie dałabym żadnej gwiazdki. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM!

Pani doktor to osoba niegodna zaufania. Lekarz dla którego stan zapalny węzłów od 2 lat to żaden problem, witaminki pomogą. Nawet fakt ze pacjent miał guzy na śliniance usuwane tez nie zaniepokoił. Diagnoza końcowa u innego lekarza? Guzy do operacyjnego usunięcia, skierowanie do szpitala. Ale dla pani doktor moja mama jest zdrowa ! Jestem ciekawa ilu ludzi pani doktor wykończyła, przez swoja niekompetencję? A doktorat to chyba na bazarze kupiła! Pomijam fakt ze pani jest bardzo nieprzyjemna . Takze nie polecam i radze unikać pani "doktor"

Pani dr spóźniła się do pracy 20 min. W trakcie pracy bez podania powodu wyszła i wróciła po godzinie. Podczas przyjęcia była mało delikatna i nie reagowała na prośbę delikatniejszego badania, przy czym miała pretensje do pacjenta.