lek. dent. Lidia Kittel

Pani Doktor to świetny fachowiec. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność i poczucie doskonałej opieki medycznej. Proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Po każdej wizycie jestem pod wrażeniem i dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.

Pani doktor dokonuje rzeczy niemożliwych tzn. ratuje zęby, których leczenia nie chcą się podejmować inni lekarze (albo nie umieją, albo im się nie opłaca. Dla Pani doktor każdy przypadek jest wyzwaniem, taktuje pacjentów indywidualnie i Jej dewizą jest leczyć tak, aby pacjent nie odczuwał bólu. Jak ktoś ma problem warto nawet przejechać pół Polski, aby skorzystać z pomocy Pani doktor.

Najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. Wspaniała i rzeczowa opieka w niesamowitym gabinecie, najnowsze technologie, super podejście do pacjenta, fachowa i profesjonalna opieka, doświadczenie, dyspozycyjność i punktualność. Polecam zwłaszcza osobom które boją się dentysty i mają złe doświadczenia w leczeniu zębów. Trafna diagnoza i profesjonalne leczenie dają gwarancję na długie lata.