Lidia Kodłubańska

Chirurg naczyniowy

2,7
2,2

Dwa tygodnie temu miałam robioną plastykę powiek górnych przez Panią doktor. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Pani doktor cudowna kobieta, zabieg przeprowadzony idealnie a efekt po 2 tygodniach rewelacyjny. Bardzo dziękuję

Pani doktor to porażka. Poszłam po skierowanie na TK brzucha, zalecone na cito przez lekarza ogólnego w związku z moimi dolegliwościami. Zaznaczę, że miałam robiony wcześniej komplet innych badań. Pani doktor w pierwszej kolejności zrobiła bardzo krótki wywiad, po czym zapytała, czy bóle brzucha są silne. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że różnie, natomiast czasami ból jest silny. Pani doktor zapytała, kiedy byłam z tym bólem na SOR. Po usłyszeniu mojej odpowiedzi, że na SOR nie byłam, bo ratowałam się lekami Pani doktor stwierdziła, że w takim razie brzuch mnie nie boli!.... nie wydała skierowania, była nieprzyjemna, arogancka i poszła po najmniejszej linii oporu stwierdzając, że to na pewno od kamienia w nerce (zostało to już wcześniej wykluczone). Nieprawdopodobne, że są tacy lekarze...

Ja mam zupełnie inne odczucia na temat Pani doktor. Mimo, że wizyty odbywały się w ramach NFZ, nigdy nie czułam się potraktowana przez nią po macoszemu. Wręcz przeciwnie! Była empatyczna, zawsze wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, była miła i profesjonalna, a byłam u niej wielokrotnie. Zabiegi przeprowadzała starannie, bez pośpiechu, aczkolwiek sprawnie. Na pewno do niej wrócę, jeżeli dermatolog zasygnalizuje kolejny problem z podejrzanymi zmianami skórnymi.

Pani doktor arogancka i nieprzyjemna. Z uśmieszkiem na twarzy odmówiła wydania skierowania na USG. Drożność żył w nogach zbadała ręcznie i zasugerowała, by pojawić się u niej, kiedy już tętno będzie niewyczuwalne. Żałuję, że nie wymusiłam wypisania oświadczenia, że nie wyda skierowania. Nie polecam. Strata czasu i nerwów.

Nie polecam jako chirurga. Nie zleciła mi podstawowego badania neurologicznego, jest bardzo miła - ale z fałszywym uśmieszkiem.

brak mi słów- tacy lekarze nie powinni wogóle pracować!!!

brak mi słów- tacy lekarze nie powinni wogóle pracować!!!