dr Lidia Kozub

Dermatolog, Wenerolog

Bardzo miła Pani doktor. Pomogła w trudnej sprawie, z którą dwóch lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Polecam

Byłam u Pani doktor 2 razy i za każdym razem poradziłyśmy sobie z problemem. Bardzo sumienny lekarz i godny polecenia. Szkoda, że trafiłam do Pani doktor dopiero po 3 nieudanych przygodach z dermatologami.

Byłam bardzo zadowolona z konsultacji u doktor Kozub. Po wielu wizytach u innych dermatologów, jako pierwsza zdiagnozowała u mnie atopowe zapalenie skóry oraz wytłumaczyła na czym ono polega oraz jak można zminimalizować występowanie zmian skórnych w przyszłości. Przepisała również skuteczne leki łagodzące objawy.

nie polecam. Lekarz sympatyczny ale nawet nie raczył podejść do pacjeta aby dobrze obejrzec rane, poza tym jego opinie nie by ly wystarczające trzeba było" ciągnąć go za język" aby sie więcej dowiedzieć.

ly wystarczające trzeba było" ciągnąć go za język" aby sie więcej dowiedzieć.