dr Lidia Lubińska-Wiśniewska

Jestem od wielu lat zadowoloną pacjentką.Cenię P.doktor za kompetencje,uprzejmość i skutyczne leczenie.

Od wielu lat jestem zadowoloną pacjentką.Leczę się w tym gabinecie,chodzę regularnie na przeglądy.Zawsze miło,spokojnie,profesjonalnie.

Stanowczo odradzam! Źle założone plomby, nieszczelne, jedzenie dostawało się pod plomby. W dodatku niedoczyszczone zęby, zostawiona próchnica na którą Pani doktor założyła plomby. Wszystkie zęby trzeba była poprawiać. W niedługim czasie, okazało się, że ząb na który Pani doktor założyła plombę, jest do leczenia kanałowego i powstał duży stan zapalny. Wszystko wyszło i pokazała mi to na zdjęciach rtg i kamerze moja poprzednia dentystka która wróciła po zdrowotnym. Pieniądze wyrzucone w błoto! ODRADZAM!

Leczymy się u Pani Doktor z całą rodziną od lat. Dobra specjalistka, miła atmosfera. Gorąco polecam. Mam koronę od 5 lat i jestem z niej bardzo zadowolony

Poszedłem, bo miała dobrą opinię na tym forum. Okazało się, że kiepska. Nieuważna, szybko i mało profesjonalnie wierci. Skaleczyła mi język. Plomba wypadła po 2 latach. Zero tłumaczenia, doradzania i rozmowy. Zawiodłem się.

Jestem stałą pacjentką.Ostatnio p.doktor zaopatrzyła gabinet w kolejny nowy sprzęt i właśnie skorzystałam z profesjonalnego oczyszczenia zębów za pomocą nowego urządzenia.Jestem bardzo zadowolona,zęby mam dokładnie oczyszczone i dużo jaśniejsze.

Zbyt krótkie wizyty, po 15 minut, powodują wrażenie że Pani doktor niezbyt wczuwa się w problem pacjenta, trzeba się dopytywać co może powodować problem z zębem. A jak na ceny u Pani doktor - nie polecam

Bardzo miła, młoda Pani Doktor. Leczenie profesjonalne. Nie boli aż tak bardzo ;) Jeszcze nigdy w Toruniu nie trafiłam na tak dobrą dentystkę ;)

Bardzo miła osoba. Wszystko wyjaśni, ząbki leczy bezstresowo, polecam ;)

Bardzo miła osoba. Wszystko wyjaśni, ząbki leczy bezstresowo, polecam ;)

Mój znajomy z Anglii był zachwycony-bez problemu rozmawiał z panią po angielsku.I z leczenia też jest bardzo zadowolony.Polecamy.