lekarz Lidia Pawlikowska

2,6

Przestrzegam przed panią lekarz. Nie potrafi odczytać wyników podstawowych badań z krwi. Choremu wmawia, że ma wyniki dobre mimo, że wymagają dalszej diagnostyki. Cukrzykowi nawet nie zleciła badania glukozy... Bagatelizuje objawy i nie zna się na leczeniu. Inni lekarze odczytując jej diagnozy każą pacjentom natychmiastowo zmienić lekarza.

Stanowczo odradzam z korzystania z poradnictwa medycznego tej lekarki. Zero kompetencji, bagatelizowanie dolegliwości, komentarze nie na miejscu. Skoro nie ma zamiaru i umiejętności żeby leczyć innych ludzi to po co w ogóle została lekarzem. Przez swoją ignorancję może komuś bardzo zaszkodzić.

Pani doktor nigdy nie odmawia wizyty nawet po godzinach pracy. Pani doktor jest sympatyczną i przyjazną .Jestem stałym pacjentem od lat a mam jeż wiek poważny. Natomiast w przychodni brakuje lekarzy, jedna pani doktor jest cały czas na wolnym i blokuje etat. Marian Mandżukowski.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam byłam z dwójką dzieci pani doktor nawet nie zbadała. Diagnozę wystawiła z sufitu zadnych leków. Poszła z dziecmi prywatnie i lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli oczywiscie zbadał. Nie polecam pani doktor omijajcie z daleka szkoda czasu.

Moja wizyta u Pani Pawlikowskiej było jedna porażka Mówię że mnie boli brzuch oraz kręgosłup A Pani Pawlikowska że mnie w cale nie boli mocno bo się nie zwijam z bólu ? Serio? Takie insynuacje ? I jakieś swoje wywody ze nam młodym to by się przydało wojsko ?? To jest lekarz?? Nie zjadają mnie nie dała na nic skierowania tylko wpisała tabletkę i powiedziała że do domu. Żenada roku Niestety będę musiał znów rejestrować się do lekarza tylko na pewno nie do tej Pani która w ogóle uważa się ...

Moja wizyta u Pani Pawlikowskiej było jedna porażka
To jest lekarz??
Niestety będę musiał znów rejestrować się do lekarza tylko na pewno nie do tej Pani która w ogóle uważa się za lekarza ... może kiedyś była bo w tej chwili traktuje ludzi przedmiotowo oraz ona ma zawsze rację i tylko ona .

Absolutnie nie polecam. Lekarka z reguły nie bada pacjentów. Zachowuje się, jakby się ich brzydziła. Niektórych pacjentów traktuje bardzo obcesowo, wygłasza pseudofilozoficzne komentarze i nie zawsze kieruje na niezbędne badania. Zdarza jej się stawiać diagnozy ,,z sufitu" - oczywiście czasem uda się jej trafić, ale są tacy, którzy niekompetencję przepłacili życiem. Na przykład diagnozuje i leczy nadkwaśność, a okazuje się, że to nowotwór - nie wykonano zwyczajnej gastroskopii, choć wszystkie podręczniki medyczne go zalecają przy podanych przez chorego dolegliwościach. Przy lekkich schorzeniach można zaryzykować wizytę u tej lekarki, przy poważniejszych bezpieczniej trzymać się z daleka. Pani doktor bez żenady potrafi sama sobie zaprzeczyć, na przykład twierdząc, że skierowania do szpitala nie można wystawić jako pilne - zapomniała, że sama takie kilka miesięcy temu wypisała temu samemu pacjentowi. Ta pani chyba minęła się z powołaniem. Dziwię się tym, którzy powierzają jej swoje dzieci, chyba że z banalnymi chorobami...

Doktor oświadczona, kompetentna, diagnozuje, leczy a przy tym przystępnie tłumaczy. Czas spędzony u Pani Doktor też leczy tj. profilaktycznie i kompleksowo. Emerytowana pacjentka.

Lekarka kompetentna, leczy skutecznie, tłumacząc i poświęcając czas właściwie do sytuacji, niezwykle uprzejma i sympatyczna. Panią doktor polecam ... chorym. Kilkuletni pacjent.

Byłam kilkakrotnie, mogę więc rzetelnie ocenić i stanowczo odradzić. Nie zostałam, z wyjątkiem jednej sytuacji, nawet zbadana. Słyszałam, że tego się nie leczy, nie da się nic zrobić, ludzie z tym żyją, mają gorzej... I to w odniesieniu do kilku różnych dolegliwości. Oryginalnych poglądów "pani doktor" na różne tematu nasłuchałam się za to co nie miara, nic to, że kolejka czeka. Dla mnie ta osoba powinna mieć zakaz wykonywania zawodu, może zrobić komuś krzywdę, jak w przypadku nieleczonego zapalenia płuc. Nigdy więcej.

Kompetentna, uprzejma internistka. Dociekliwa w stawianiu diagnozy i kompleksowości leczenia. Lekarka godna polecenia.