Lidia Radziejewska-Kittner

Profesjonalistka. Wizyta odbyła się punktualnie.Badanie poprzedzone zostało rozmową wywiadem .Lekarz konkretny w opisie diagnozy.

Świetny specjalista, bardzo miła pani, wszytko objaśnia podczas badania , dziękuję bardzo , serdecznie polecam

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełna informacja. Na prawdę świetny poziom przyjęcia pacjenta. Takich lekarzy brakuje. Normalna babeczka z którą można na luzie porozmawiać. Polecam Panią Lidię z Medixu

Ta Pani jest wysokiej klasy fachowcem, po prostu się zna! Chodzę do niej od lat ( w zależności od potrzeby), bo nigdy się nie zawiodłam. więc tylko do Niej mam zaufanie. Polecam tego radiologa

usługi na najwyższym poziomie , nowoczesny sprzęt , miła atmosfera, normalne ceny , dziękuje i polecam

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I