dr Lidia Rzeczycka

Brak kompetencji brak zrozumienia brak słów . Lekarz zamiast pomóc wytyka błedy i krytykuje . Odradzam !!!

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor Lidie Rzeczycka , jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza z powołaniem i podejściem do dziecka.. Jest zawsze pomocna , nawet po za godzinami pracy.. odpowie na każde pytanie telefoniczne.. Doktor zawsze poświęci dużo czasu wytłumaczy , a podejście do dziecka jak dla mnie idealne..moja córcia 6 letnia i synek 1,5 roczny (bardzo często chorują) są pod jej opieką i jeszcze nigdy się nie zawiodłam... .

Pani dr L. Rzeczycka opiekuje sie moja córcia od urodzenia i ja osobiście jestem pod urokiem Pani doktor ! Mam do niej pełne zaufanie i cieszę sie ze na nią trafiłam:-)) wiem zeam do czynienia z kompetentnym lekarzem !!!

Świetny specjalista, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni, zawsze trafne diagnozy i zastosowane leczenie. Interesuje się pacjentem, kiedy jestem z wizytą z jednym z synków, zawsze spyta jak drugi się czuje. Oby więcej takich lekarzy...

Wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu!!!Polecam gorąco!!! Zawsze wysłucha i doradzi. Dużo jej zawdzięczamy. Zawsze pójdziemy za naszą Panią doktor, bo nie znam lepszej pediatry! Dwukrotnie już zmienialiśmy przychodnię z powodu p. Lidii Rzeczyckiej. Wdzięczna mama Natalii i Oliwii

Wdzięczna mama Natalii i Oliwii

Monisiu ściągaj sweterek, pójdziesz na badanie klatki. Zadowolona jesteś ? Szybko, tanio i skutecznie. Zostawisz też kurteczkę i buciki pod drzwiami. Bluzeczki już nie ruszaj. Nie warto.

Dziękujemy Pani Doktor za wszystko! Pójdziemy za Panią na koniec świata! Ogromna wiedza, zaangażowanie, ciepło... dużo by pisać. Moje bliźniaki nie mogły lepiej trafić :)

Od ponad 3 lat dr Rzeczycka leczy moje córki i nie wyobrażam sobie lepszej opieki dla nich. Diagnozy zawsze trafne, dzieci chodzą do przychodni z przyjemnością.

Pani dr Rzeczycka jest świetnym lekarzem. Mój syn jest jej pacjentem od urodzenia i od początku dużo chorował. Pani dr zawsze poświęcała mu dużo uwagi i szybko reagowała na problem. Nie wyobrażam sobie jakbym mogła poradzic sobie bez jej pomocy. Ponadto ma wspaniałe podejście do dzieci i dużo cierpliowsci dla rodzica:) Dziekuje Pani za pomoc. Polecam wszystkim. Mama Filipka D.

Pani doktor jest cudowną osobą:oddana,sumienna,zawsze uśmiechnięta.Moi chłopcy ją uwielbiają.Nie bagatelizuje problemu zdrowotnego, zanim zapisze lekarstwa pyta czy może mamy to czy tamto w apteczce aby nie narażać pacjenta na koszty,bardzo dokładna.Mało jest takich lekarzy dla których pacjent i jego zdrowie jest ważniejszy niż wypisanie leku za grubą kasę i wysłanie do domu.Polecam serdecznie wszystkim.Z resztą świadczą o tym tłumy małych pacjentów pod gabinetem i mimo że czasami jest już komplet pacjentów Pani doktor nie odmawia pomocy.