lek. med. Lidia Sołtysek

Bardzo polecam Panią doktor, która skutecznie wyleczyła mój problem proktologiczny, trwający od kilku lat. Wizyty u Pani doktor były zawsze bardzo komfortowe. Pani doktor jest profesjonalna, zaangażowana, empatyczna, sympatyczna i skuteczna w swoich działaniach oraz przede wszystkim szanuje pacjenta i go słucha oraz zawsze rzeczowo udziela odpowiedzi na zadane pytanie.

Piszę w imieniu mojej mamy która leczyła sie u Pani Doktor w Będzinie w przychodni. Będąc na badaniu piersi parę lat temu Pani Doktor znalazła w piersi dwa nowe guzy i bez jakichkolwiek badań stwierdziła że to rak. Po wykonaniu biopsji okazało sie że to stare guzy które już długo są i sa nieszkodliwe. Kolejna sytuacja miała miejsce parę tygodni temu, znowu Pani Doktor po wykonaniu usg stwierdziła że są nowe guzy, mama dodała że miała dwa lata temu raka przewodu moczowego i zapytała czy to mogą być przeżuty. Bez zastanowienia nad swoimi słowami i bez dalszych badani po sugestii mojej mamy lekarka potwierdziła ze na 100% to są przeżuty i wypisała kartę onkologiczna. Mama ledwo wyszła o własnych siłach z przychodni, oparło sie to wszystko o kardiologa i stan przedzawałowy. Po kilku dniach trafiła do specjalisty który po zrobieniu wszystkich niezbędnych badań obalił tezę raka, nie ma żadnych przerzutów. Powiedział że na tę Panią Doktor jest bardzo dużo skarg, ponieważ stawia błędne diagnozy, tak jak było z moją mamą. Wiec kieruje te słowa bezpośrednio do Pani doktor proszę się albo wrócić na studia, albo zmienić zawód bo przekazywanie pacjentom takich informacji że mają raka bez badań jest karygodne. Od siebie dodam że nie zostawię tej sprawy, będzie złożona na Panią skarga pisemna. Pani nie powinna leczyć ludzi tym bardziej piersi u kobiet mając wykształcenie chirurg ogólny.

Bardzo dobry chirurg. Profesjonalnie wykonany zabieg, doskonała opieka oraz wyjaśnienie choroby . Empatia i zrozumienie pacjenta , polecam Panią Doktor w 100%

Profesjonalizm i dobry kontakt z pacjenetem - oby takich lekarzy było jak najwięcej. Serdecznie polecam Panią Doktor.

doskonale przeprowadozny zabieg /opieka/informacja/kontakt -dziekuej ,super ,polecam Panią Doktor

Dziękuje za opiekę w czasie ciężkiej choroby nowotworu piersi ,zabieg wykonany przez Panią Doktor był wykonany doskonale ,nie mam teraz żadnych powikłań a opieka po nim dodała mi sił