lekarz Lidia Stachowicz

1,6
1,8

Oba szkła źle dobrane. Różnica cylindra na jednym z oczu między wpisaną przez Panią Stachowicz wartością a rzeczywistą wadą to 0,5. Wizyta w Ultrasonografii w Zawierciu. Przebieg samej wizyty również pozostawia wiele do życzenia.

Lidia Stachowicz zna swój fach jest dobrym fachowcem ona jako jedyna odkryła mi wadę wzroku poprzednie trzy okulistki dobierały okulary a ja ciagle narzekałem że żle są dobrane

"Lekarz" totalny dramat.nie polecam szczególnie nieprzyjemna w stosunku do dzieci.po badaniu 3 latka powstał w oku wielki krwiak który utrzymuje sie juz 5 dzień. Przyjmuje jak by to robiła za karę !

Najgorszy lekarz jakiego znam, byłam umówiona na wizytę z dzieckiem nawrzeszczała na początek, że powinna nas wyrzucić z gabinetu bo dziecko żyje z wadą 6 lat a ja sobie do niej przyszłam i czas zajmuję, badanie polegało na próbie czytania cyfr i liter mimo iż mówiłam, że dziecko nie zna wszystkich, w końcu, że powinno iść do poradni dla dzieci, z koniem bym do niej nie poszła nigdy więcej

Najpierw Pani Lidia z wielką łaską wypisała mi soczewki. Gdy okazało się, że są źle dobrane i nie widzę to usłyszałam "tak ma być, czego pani ode mnie chce!". To był koniec wizyty, wiedza i kultura osobista na bardzo niskim poziomie. Bardzo słaby lekarz. Z przykrością oceniam najniżej jak się da, choćbym chciała nie umiem znaleźć nic pozytywnego.