lekarz Lidia Tischner

Kompetentna, sympatyczna i bardzo uprzejma Doktorka. Polecam bardzo wizytę u Pani Doktor wszystkim młodym Mamom.

Polecam prowadzenie ciąży przez Panią Dr. Lidie. Bardzo dokładna i sumienna. Odpowiada na każde zadane pytanie przy braku odczucia pośpiechu co często jest widoczne u lekarzy. Polecam

Polecam prowadzenie ciąży przez Panią Dr. Lidie. Bardzo dokładna i sumienna. Odpowiada na każde zadane pytanie przy braku odczucia pośpiechu co często jest widoczne u lekarzy. Polecam

Pani Dr zawsze uśmiechnięta i gotowa pomoc. Ciąża była prowadzona bardzo dobrze i czułam się cały czas bezpiecznie. Polecam Doktor Lidię.

Pani Doktor ze wspaniałym podejściem. Polecam wszystkim Kobietom udać się do Pani Doktor. Polecam z czystym sumieniem.

Pani dr jest bardzo dobrym specjalista: bezbłędna w diagnozie, prawidłowe leczenie, bez paniki i bardzo mila

Polecam Panią Doktor. Uprzejma empatyczna i gotowa pomóc w nagłych przypadkach nawet po godzinach pracy.

Odradzam wizytę komukolwiek u tej Pani! Niemiła,oschla i lekceważaca bez jakiegokolwiek kompetentnego podejścia! Dumna uważa, że jest tak rozchwytywana, że może pacjentami pomiatac jak jej się podoba. Na wizycie gdzie poszłam potwierdzić ciążę od drzwi zrównowala mnie z ziemią na dzień dobry mówiąc, żeby się nie cieszyć, bo ciąża może być martwa! Po cięciu cesarskim odwiedzilam ją niestety ponownie, bo niepokoily mnie objawy, po wejściu do gabinetu wywaliła "po co tu Pani przyszła skoro dwa miesiące temu się badalysmy i wszystko musi być w porządku" wg niej samo jej dotknięcie wystarczy i jest się zdrowym na cały rok! Stanowczo odradzam!

Pani Doktor podeszła lekceważąco i nieprofesjonalnie, badanie robione "na wariackich papierach", ogólne wrażenie bardzo złe. Nie polecam!

Pani miła, uprzejma,raczej kompetentna (w czasie między wizytami próbowała się dokształcić co do przypadku mojej choroby) niestety jedyne co mi mogła zaproponować (na NFZ) to kuracje innowacyjnymi lekami za 1500zł mies. na 3 mies. nierefundowanymi i nie do końca zbadanymi lekami i kazała poszukać młodszego,bardziej dokształconego w tej dziedzinie lekarza. To wg. mnie przejaw uczciwości lekarskiej...(poszukiwania niestety trwają....:(

Bardzo miła, kompetentna, niczego nie bagatelizuje i zawsze zleca potrzebne badania. Tłumaczy wszystko i odpowiada na pytania. No i jest poza tym bardzo sympatyczna i otwarta. Polecam!