dr n. med. Lidia Ziółkowska

3,6
3,6
3,3
3,4

jest po prostu świetna, miła kulturalna, z ogromną wiedzą. Znakomite podejście do dziecka. to już drugie moje dziecko pod jej opieką. po prostu lekarz przez duże L.

Mam 2 dzieci i zdarzyło mi się kilka razy do niej trafić. Na pewno jest dobrym specjalistą /kardiologiem/ i ma szeroką wiedzę medyczną /interna/, ale zero podejścia do ludzi a zwłaszcza do dzieci. /zima, wietrzy gabinet w trakcie wizyty i każe rozebrać dziecko z temp, nawet obnizyć stan spodni, po czym zwleka z podejściem do badania/
Leczenie - stosuje proste zasady, płukanie gardła wodą z solą /temu 3-latkowi/, inhalacje /musieliśmy kupic inhalator, akurat na dobre wyszło, pulmikort stosujemy tak często/, wit C, bynajmniej nie antybiotyki /akurat nie zawsze są od razu potrzebne, ale u tej lekarki na 1 wizycie ich nie dostaniesz/.
Mieszane uczucia - bo syropy jeśli już jakieś dostaliśmy, działały, ale leczenie nie zawsze było dostosowane do wieku dziecka, badanie zaś zawsze było okraszone komentarzami potwierdzającymi nieznajomość zachowań dziecięcych.

Szanowni Państwo. Nie będę dyskutowaać czy jest dobrym lekarzem, bo dziecko jest w trakcie leczenia lekarstwami przepisanym przez Panią doktor. To co mnie najbardziej wzburzyło to niesamowita bezczelność i nieprzyjemne "powitanie" mnie i mojego dziecka. Nie dość, że spóźniła się 40 minut do kliniki, gdzie byliśmy zapisani na godzinę 8 na dyżur (wolałam się zapisać by mieć pewność, że mnie przyjmie), później kolejne oczekiwanie kiedy wyjdzie z gabinetu i nas przyjmie, w sumie 50 minut po umówionej wizycie. Moje dziecko zapłakane, z ostrym zapaleniem oskrzeli, to jeszcze na cały korytarz wykrzyczała, że przyszłam na 8, trochę musiałam poczekać i wielka afera. Dla pani chwila to 50 minut z chorym dzieckiem na rękach w prywatnej klinice. Cała wizyta to stek nieprzyjemnych słów, że doprowadziłąm dziecko do takiego stopnia (cztery dni wcześniej byliśmy w tej samej klinice), że jestem nieodpowiedzialną matką itp. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Lekarzem może jest i dobrym, ale zero ludzkiego podejścia. Znieczulica i tyle.

Daj nam służbo zdrowia więcej talich ludzi!!!!

Daj nam służbo zdrowia więcej talich ludzi!!!!

Pod każdym względem polecam tego lekarza. Kompetentna i nie podlizuje sie rodzicom. Wyprowadziła moje córki z chorób, bez uzycia antybiotyków. POlecam!!!!!!

Wyprowadziła moje córki z chorób, bez uzycia antybiotyków. POlecam!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8