lekarz Ligia Marzjan

Neonatolog, Pediatra

Szczerzę polecam Panią doktor, wszystko wytłumaczy i potrafi wyleczyć dziecko. Zaletą jest to że przyjmuje prawie codziennie, nawet w weekendy jak się coś dzieje i można się konsultować telefonicznie.

W ciązy chodziłam do doktora MArzjana. Tylko do niego miałam zaufanie. Teraz z noworodkiem nie interesuje mnie zdanie pediatry rodzinnego. Ufam tylko Pani Marzjan. Wolę zapłacić i mieć przyzwoite i konkretne diagnozy na temat dziecka. Również podoba mi się to że poświęca dużo czasu aby zbadać moje dzieciątko. Gorąco polecam !!!!!!!!!!!!

Najlepszy pediatra jakiego znam.Patrzy na dziecko kompleksowo,bez względu na to czy to wizyta prywatna czy państwowa.Poświęca dużo czasu na badanie,miła,uprzejma.Polecam panią Ligię kazdemu rodzicowi.

gada jakby piana wychodziła jej z ust, takie odniosłam wrażenie. ględzi :((

gada jakby piana wychodziła jej z ust, takie odniosłam wrażenie. ględzi :((

Wspaniały lekarz! Nigdy nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Rewelacyjna osoba, wszystko dokładnie tłumaczy, dziecko jest badane od góry do dołu, każdy paluszek, wszystko! Pierwszy lekarz, który naprawdę potrafi podać konkretną diagnozę i odpowiednie leki, po których stan dziecka z dnia na dzień się polepsza a nie kolejny, który mówi "wirus" i przepisuje leki homeopatyczne :/ Gorąco polecam! Dla tej Pani jestem w stanie przejechać ponad 100 km w jedną stroną, ale tylko do niej mam zaufanie.

nie polecam i tyle!! sami państwo się przekonają i zadecydują!!

nie polecam i tyle!! sami państwo się przekonają i zadecydują!!

Bardzo fachowa pomoc i oddanie pacjętowi. polecam...

Bardzo fachowa pomoc i oddanie pacjętowi. polecam...

Dobry pediatra. Lekarz rodzinny nie potrafił wykryc zapalenia płuc a Pani Ligia w ciągu 20 sek.

10 lat temu uratowała moją córeczkę, gdy ta się dusiła z powodu ostrego zapalenia krtani. Była wtedy kompetentna, rzeczowa i ekspresowa w działaniu. Miałam w sumie jednorazowy kontakt z tą panią pediatrą, ale ze względu na to co zaobserwowałam wtedy z jej działania, raczej polecam.

z poradni RO doktor skierowała mojego synka na wszystkie chyba możliwe badania, pomogła mi poznać mojego synka i pogodzić się z jego chorobą- poświęcała nam na wizytach dużo czasu i cierpliwie odpowiadała na każde pytanie (nie były to wizyty prywatne)