lekarz Liliana Łykowska-Szuber

Gastroenterolog

Konsultacja telefoniczna w luxmedzie spóźniona 30 min. Rozmowę zerwało po 3 min - lekarka nie ponowiła próby kontaktu i w czasie tych 3 min stwierdziła jedynie, że refluks to choroba przewlekła... Najgorsza konsultacja z gastrologiem jaką miałem do tej pory.

Z przyjemnością dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii o Pani Doktor. Widzę w niej szczęśliwą kobietę, realizującą się w swoim życiowym powołaniu i jestem pod wrażeniem.

Z całego serca polecam dr Szuber-oprócz tego, że jest świetnym lekarzem,nic nie umknie jej oczu i uszu, przez co trafia z diagnozą, lekami i dietą w 100%. Poza tym wzbudza mega zaufanie, jest cierpliwa, empatyczna i życzliwa. Naprawdę człowiek-złoto.Wizyta u Pani dr Szuber, to nie tylko wizyta gastro, ale i taka mała terapia, z której wychodzi sie z nadzieją i usmiechem na twarzy.Polecam.

Pani Doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą, zawsze uśmiechnięta, cierpliwie potrafi wysłuchać i wypytać o wszystkie dolegliwości, duża kultura osobista, ogromne doświadczenie poparte dużą wiedzą dają efekt w postaci skutecznego leczenia , dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza

mam bardzo dobre doświadczenia, po porodzie cierpiałam z powodu żylaków odbytu, odwiedziłam kilku specjalistów bez większego efetu, dopiero dr Szuber zajęła się mną jak lekarz z prawdziwego zdarzenia a co najważniejsze z dużym efektem, bez zabiegu operacyjnego i bez dolegliwości dziękuję :)

Ja także chciałam polecić panią doktor. Lekarz do którego początkowo trafiłamwprawdzie od razu zlecił mi gastroskopie. Ja jednak bardzo bałam się tego badania, ponieważ moja koleżanka miała po nim spore problemy.dlatego poczytalam w necie trochę na tentemat i okazało się że najpierw trzeba spróbować leczenia a dopiero potem proponować takie ciezkie badanie. Wówczas zgłosiłam się do pani doktor. Zebrała dokładny wywiad i powiedziała, że w moim przypadku można zacząć od leczenia . Kazała zgłosić się za kilka tygodni i jeżeli nie będzie dobrze to wówczas trzeba robić gastroskopie. Leki i zaproponowana dieta pomogły w 100%. Od dwóch czuję się fantastycznie ! Panią doktor poleciłam już wielu znajomym wszyscy są bardzo zadowoleni!

Mam zupełnie inne odczucia niż moi poprzednicy. Lekarka w istocie miła, ale kwestia kompetencji w moim odczuciu jest dyskusyjna. Badanie i wywiad bardzo powierzchowne. Tłumaczenie choroby... no nie wiem. W moim przypadku było to zapisanie leków na wrzody i tyle. Dodam, że nie wiem czy mam wrzody, nie wiem też skąd lekarka wie, że mam wrzody skoro nie zostało mi wykonane ani badanie USG ani gastroskopia, ani żadne inne badanie poza standardowym naciskaniem brzucha. Poszłam do tej konkretnej lekarki sugerując się pozytywnymi opiniami. Chciałam, by ktoś kompetentny i wyedukowany w tej dziedzinie, zdiagnozował źródło moich kłopotów z żołądkiem, a nie zapisał leki "na oko" i na wszelki wypadek, bo jeśli nie wiadomo co, to być może wrzody. Nie uznaje tego typu eksperymentów na własnym organizmie. Wyznaję zasadę - najpierw diagnostyka, potem leczenie, nie odwrotnie, dlatego do tej konkretnej lekarki więcej nie wrócę.

Dolegliwości sprawiły konieczność wizyty u gastroenterologa los sprawił że trafiłem do Pani dr. Podejście do pacjenta, spokój, pełen profesjonalizm. Pragnąłbym aby wszędzie lekarze przedstawiali taki poziom wiedzy jak Pani dr. Polecam Panią wszystkim pacjentom w 100% !!!

Podejście do pacjenta, spokój, pełen profesjonalizm.
Pragnąłbym aby wszędzie lekarze przedstawiali taki poziom wiedzy jak Pani dr.
Polecam Panią wszystkim pacjentom w 100% !!!

zdecydowanie polecam - szpital Przybyszewskiego jest specyficzna placowka pozytywnie odbiegającą od innych - Pani Doktor jest lekarzem ,ktoremu nie mozna odmowic kompetencji,jest sympatyczna - bardzo zyczliwa w stosunku do pacjentow

pierwszy w moim życiu gastroenterolog który nie gadał głupot; pani doktor jest cierpliwa, empatyczna, posiada niebywałą wiedzę i całościowo podchodzi do choroby