lekarz Liliana Ratajczak-Grześkowiak

Pani doktor była niemila ,przyjela nas zmuszając się ,wizyta trwała dwie minuty.,nie polecam.

Nie polecam tej pani, kilka razy źle doradziła i popełniła błąd w przypadku mojego dziecka i dziecka bliskiej znajomej. Odnoszę wrażenie, że brakuje jej POSTAWOWEJ (O ZGROZO!)wiedzy medycznej. Nie wiedziała np. o "podręcznikowej" reakcji na szczepienie i przez to niepotrzebnie wylądowałam zaniepokojona z dzieckiem u innego lekarza. Po tej "wpadce" zupełnie straciłam zaufanie. Polecam dr Dolichera lub dr Małuszek - wspaniali pediatrzy, których znam osobiście.

Polecam panią doktor.Jest przyjazna dla małych pacjentów,w razie potrzeby przyjmie nawet w niedzielę lub święta co się rzadko zdarza u innych lekarzy.

Kobieta chce być na siłę śmieszna,przy czym ja jako pacjentka czułam się nie swobodnie:(Nie polecam.

Sympatyczna ,przemila pani doktor ale stanowcza i konkretna wspaniała jako człowiek.i jako lekarz wspaniałe podejście do dzieci ,mówiąc rodziców wprost nie pozostawia pytań bez odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor

BRAK WYPOWIEDZI.GDYŻ JEST WE MNIE TYLE ZŁOSCI ŻE WOLE SIE NIE WYPOWIADAĆ.

BRAK WYPOWIEDZI.GDYŻ JEST WE MNIE TYLE ZŁOSCI ŻE WOLE SIE NIE WYPOWIADAĆ.