dr n. med. Lilianna Bartnicka

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania

Pani dr jest najlepszym lekarzem stomatologiem ze wszystkich z których usług kiedykolwiek korzystałam. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Gabinet nowoczesny. Polecam.

Lekarz godny polecenia..Miła, delikatna , super fachowiec.. Gorąco polecam

Lekarz godny polecenia..Miła, delikatna , super fachowiec..
Gorąco polecam

Gorąco polecam! Cala nasza rodzina korzysta z usług Pani Doktor, a dzieci są zachwycone 100% fachowości !

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Panią doktor. Uważam, że Pani dr Lilianna Bartnicka jest godnym polecenia specjalistą który tak profesjonalnie podchodzi do swych obowiązków.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin