lek. dent. Lilianna Cygańska-Rogalska

2,5
2,5

Ma 43 lata. Miesiąc temu dokonałam pierwszej w życiu ekstrakcji zęba. Na przestrzeni weków, od czasów nastolatki będąc u wielu stomatologów na kontrolnych wizytach wysłuchiwałam opinii, jak stomatolog mógł zepsuć leczenie zęba. Pani Lilianna w roku 1996, gdy byłam nastolatką, w prywatnym gabinecie odmówiła mi znieczulenia (wówczas dodatkowo płatne i o które prosiłam). Wiertłem rozorała dziąsło i lała się krew, więc na kolejną wizytę poszłam z mamą. Znowu odmówiła znieczulenia, co poskutkowało moimi reakcjami i dosłownie skakaniem na fotelu dentystycznym, w związku z czym wiele razy naruszyła wiertłem zewnętrzną część zęba. Skończyło się kanałówką, a z czasem ząb przez naruszone wielokrotnie ściany zaczął się wykruszać. Plomba delikatnie mówiąc też pozostawiała wiele do życzenia.. to opinia kilku stomatologów.
Reasumując - stomatolog z koszmaru. Po prawie 30 latach mi się śni i każdemu ze znajomych odradzam. Może się nauczyła fachu po ćwierć wieku. Oby.

Wizyta umówiona na godzinę, bez czekania, kolejek itp. Zabieg praktycznie bezstresowy, wykonany bezboleśnie i sprawnie. Dodatkowo moim zdaniem niskie ceny. Duże wypełnienie światłoutwardzalne to koszt ok. 120 zł. Moim zdaniem Pani doktor jest godna polecenia, ale kto nie spróbuje to się nie przekona.