lekarz Lilianna Szuba

Pani doktor zajmuje się dwójką moich dzieci od samego urodzenia. Cenię jej kompetencję i całościowe podejście do pacjenta. Czasem bywa obcesowa i wcale nie jestem przekonana, czy ma dobry kontakt z dziećmi - moje raczej się jej boją. Jednak wolę, żeby bały się lekarza, który im pomoże, niż lubiły takiego, który nic nie zdziała.

Dr Lilianna Szuba - Bujok jest ewenementem jaki spotkałem w środowisku lekarskim - jest pediatrą i lekarzem rodzinnym, jest inteligentna, uważna, ma dobre pomysły, jest pozytywnie "nadwrażliwa" na kłopoty zdrowotne dziecka (jak trzeba kieruje do wielu specjalistów), drąży problem zdrowotny gdy coś nie działa; ma dobry kontakt z pacjentem dorosłym i dzieckiem Polecam z pełną odpowiedzialnością