lekarz Longin Rymkiewicz

2,1
1,6
1,6
1,7

Leczę u doktora 3 letnie dziecko z niedoczynnością. Niestety podjęłam decyzję o zmianie endo. Dr jest starszy wiekiem, co znacznie obniża zdolność porozumiewania się z pacjentem. Nie słucha i nie zleca podstawowych badań typu usg tarczycy. Z niedoczynności zrobiła się nam nadczynność przy złym dawkowaniu hormonu. Mimo tego nie uzyskaliśmy wytłumaczenia jego dawkowania. Tak naprawdę nic nie wiem o tej chorobie od doktora. Niestety nie polecam.

Tak naprawdę nic nie wiem o tej chorobie od doktora.
Niestety nie polecam.

Najgorszy endokrynolog ! Koszmar ! Wyśmiał mnie, chociaż moje koleżanki z tym samym problemem były u innych endokrynologów, oni zaś potraktowali to poważnie. Przypisał mi dietę, chociaż byłam u niego z innego powodu. Zaawansowany alzheimer i staromodne podejście do leczenia ! Niestety, wiek robi swoje, Pan "dokor" nie powinnien już "leczyć" i "pomagać"

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Wyśmiał moją przypadłość, chociaż moje koleżanki z tym samym problemem u innych ednokrynologów zostały potraktowane poważnie. Zalecił dietę, chociaż przyszłam z czymś innym. Staromodne leczenie i zaawansowany alzhaimer. Okropny lekarz, w życiu już do niego nie przyjdę. Odradzam, odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam, szczególnie z dzieckiem.

Mimo, że pan bardzo miły, to niestety ze względu na wiek i problem ze słuchem nie powinien już pracować. Jest stary jak węgiel, a do tego nie każdy czuje się dobrze wykrzykując swoje objawy na cały gabinet i korytarz. Nie czuję się dobrze zdiagnozowany i obsłużony.

mi uratował życie... Leczył mnie przez 15 lat i był moim jedynym lekarzem, jeszcze z lat 80.

Nie polecam,moim zdaniem nie powinien pracować.

Nie polecam,moim zdaniem nie powinien pracować.

Byłem u pana "doktora" i oprócz tego że ubliżał mi na wizycie to przez cały czas mówił ajkim to ona jest wybitnym specjalistą ale i tak skończyło się jak zawsze pusta dieta na 1000 kalorii i koniec musi starczyć bez żadnych badań a zwłaszcza tych najważniejszych czyli hormony NIE POLECAM

NIE POLECAM