lek. dent. Łucja Kosmatka-Dziuba

Bardzo miła atmosfera w gabinecie,przemiła obsługa!Mija stres przed dentystą w tym miejscu.Pani dentystka cierpliwie tłumaczy,co robi.Polecam!

Bardzo uprzejma lekarka,poszedłem do gabinetu z polecenia i jestem zadowolony.Znieczulenie bardzo skuteczne,delikatnie wykonane,wuzyta przebiegla w bardzo milej atmosferze.Mogę polecić panią Łucję.

Nie polecam tego gabinetu ani tej pani ponieważ: - za niemal każdym razem zajmowała się mną inna osoba i byli to praktykanci. - nikt mnie nie poinformowal ze plomby amalgamatowe moga być szkodliwe i nie zasugerowal innych a w świecie "dentystycznym" oficjalnie mowi się o tym, że nie powinno być ich więcej niż 5-7 sztuk (mam ich 14 jako 25 latek mimo, że uzywam codziennie pasty bez fluoru, nici dentystycznej i dbam o jamę ustną więc może tym praktykantom coś się wydawalo skoro mnie nic nie bolalo?). - na ostatniej ...

Nie polecam tego gabinetu ani tej pani ponieważ:
- za niemal każdym razem zajmowała się mną inna osoba i byli to praktykanci.
- na ostatniej wizycie uslyszalem ze mam jeszcze dwa zęby do zrobienia. Nie poszedlem. Mineły 4 lata. Nic mnie nie boli.

Wybierając dr Łucję sugerowałam się opiniami z tego portalu, oczywiście nie zawiodłam się. Pani stomatolog jest bardzo uprzejma, miła, uśmiechnięta. Tłumaczy co będzie robić, jest kompetentna. Szybka i bezbolesna wizyta:) Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Szczerze polecam tego lekarza, u Pani doktor leczy sie cała moja rodzina i każdy jest bardzo zadowolony. Kompetentna a jednoczesnie taka sympatyczna, przy rozmowie nie odczuwałam przepasci lekarz-pacjent. Nie wywyższa się i to jest duży plus.

Naprawdę godna polecenia, miło,fachowo ,rejestracja na konkretną godzinę bez czekania i jakie podejście do pacjenta,jestem bardzo zadowolony.SUPER!!!

Bardzo sympatyczna lekarka,delikatna,poświęca dużo czasu pacjentowi,wizyta z uśmiechem i bez stresu.

Bardzo uprzejma Pani. Kompetentnie podchodzi do pacjenta. Wizyta mija bezstresowo i bezboleśnie. Godna polecenia

WYBRAŁEM DENTYSTĘ KORZYSTAJĄC Z TEGO PORTALU I UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ NA SUPER LEKARKE,UŚMIECHNIĘTĄ I BARDZO DELIKATNĄ.PANI ASYSTENTKA TEZ PRZEMIŁA,GABINET SLICZNY I CZYSTY:)

Pani stomatolog jest miła,sympatyczna, wzbudza zaufanie. Jest bardzo kompetentną osobą. Jej asystentka to jeszcze lepszy nabytek. Jest tak sympatyczna i tak profesjonalna, że należy jej się szacunek. 1/3 sukcesu to miła pani, która ma tak naprawdę pierwszy kontakt z pacjentem.