lekarz Łucja Topolska

Okulista

Jestem pacjentem doktor Topolskiej od 2. roku życia, teraz mija już prawie 25 lat od pierwszej wizyty. Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie!

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie!

niestety Pani doktor popełniła błędy, za które przyszło mi płacić w czasie. Mój niedowład mięśnia oka miał być korygowany odpowiednimi okularami. Nietanie, nieodpowiednie. W Krakowie powiedziano mi,że to do natychmiastowej korekty nadająca się wada. 3wizyty wszystkie płatne + okulary za 400,00 - dziękuje! nie polecam

Jestem pacjentką pani doktor od kilku lat, tak jak większość mojej rodziny. Pani zawsze jest uprzejma, pyta o wszystko, profesjonalnie robi badania. Kilka lat temu miałam guz na spojówce, zadzwoniłam do pani Topolskiej, przyjęła mnie tego samego dnia, następnego dnia rano już miałam załatwiony zabieg w szpitalu- z odpowiednią troską ze strony pani doktor, sama wykonywała zabieg. Teraz nie ma po tym ani śladu, wykonała kawał dobrej roboty, a za żadną z tych wizyt (w gabinecie i w szpitalu) nie zapłaciłam ani grosza. Fakt, w tym momencie dojazd do gabinetu jest trudny, ale sądzę, że zostanę pacjentką pani doktor jeszcze przez długi czas. Polecam.

lekarzem i czlowiekiem jest okropnym.bardzo czesto sie myli zastanowcie sie dobrze zanim odwiedzicie jej gabinet a szczegolnie jak wybieracie sie z dzieckiem

Dobry lekarz. Jednak o przyczynę choroby i konsekwencje z nią związane trzeba się dopytywać. Mimo to, polecam to bardzo ludzki człowiek.

Wciąż poszukujesz "Okulista Krosno"?

Krakowska 13 lok. 34

Wolności 17