lekarz Lucjan Drożdż

Endokrynolog

Wszystkie wymienione tu kryteria wypełnia na piątkę z plusem. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialem do czynienia w swoim 62 letnim życiu...:) Oby było ich więcej i w innych specjalnościach.

Lekarz z powołania i z sercem do pacjenta. POLECAM. Leczę się u niego już ponad 10 lat. To prawda, że często trzeba długo czekać w kolejce, ale jego podejście do pacjenta i stan zdrowia jaki teraz mam warte są tego czekania.

Może jest dobrym lekarzem ale się spóźnia. Przez to spóźnianie zniechęcił mnie w ogóle do leczenia. Nich się dzieje co chce. Taki zniechęcony pacjent to chyba porażka dla lekarza.

Nie pozostaje nic do dodania...poprzednicy wyrazili moje odczucia. Polecam jako wspaniałego specjalistę.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM , PRZYWRÓCIŁ MNIE DO NORMALNEGO ŻYCIA !! UPRZEJMY I SYMPATYCZNY !!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gliwice"?

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10