dr n. med. Lucjan Langner

Dr Lucjan Langner świetny specjalista, dobry i mądry człowiek, nigdy się na nim nie zawiodłam. Bardzo go polecam.

cudowny lekarz !!!!!!!! polcam Go bardzo , jeszcze nigdy się na Nim nie zawiodłam , zawsze pomógł mojemu dziecku , dokładnie wytłumaczył mi wszystko , i zawsze leki przez Niego były trafne i zawsze pomogły , lekarz naprawde z powołania, jak miał dużo pacjentów to i tak jak zaszła taka potrzeba nigdy mi nie odmówił przyjęcia , ufam mu bezgranicznie

Bardzo dobry człowiek,dobry ikompetentny lekarz,wielu znajomych leczy u Niego dzieci i nigdy nie słyszałam złej opinii Jego temat.Jedynie rejestracja graniczy z cudem.

BArdzo dobry lekarz i wspanialy,inteligentny czlowiek,podejscie do dzieci,jakich malo,poleca tez bardzo dobrych specjalistow,ciezko umowic sie na wizyte,potworne kolejki,trzeba niekiedy uzyc prywatnych drog dostania sie do Pana doktora.

Gorąco polecam.Kompetentny pediatra.Leczymy się już od ponad 4 lat.Zawsze miło,rzetelnie i uprzejmie jesteśmy informowani o chorobie,jej przebiegu i stosowanych lekach. Jedyny minus to trudności z zarejestrowaniem telefonicznym,gdyż kolejka oczekujących jest naprawdę dłuuuuuga.

jedyny który polecił użycie "baniek" w chorobie syna-pomogło

jedyny który polecił użycie "baniek" w chorobie syna-pomogło

cudowny lekarz!!!!!!!!przez dwa miesiace chodziłam z dzieckiem po lekarzach(taką przynajmniej mieli wizytówke?)dziecku ,napuchły tak zdziąsła ze krew ciorem sie lała a zebow nie było widac!straszono mnie nawet białaczka,choc badania nie były takie złe.trafiłam do doktora i choroba mineła na trzecią dobe,wystarczyło tylko przepisać esberitox i tantum verde!(diagnoza-wirusowe zapalenie zdziąseł)-takie banalne.a antybiotyki ktorymi faszerowano wczesniej moje dziecko pogarszały tylko sprawe!!!!dziękuje za takiego doktora jakim jest pan doktor l.langner

świetny lekarz wszyscy powinni tak dzialac

świetny lekarz wszyscy powinni tak dzialac

To jest naprawdę świetny lekarz niema chyba takiego drugiego,bardzo gorąco go wszytskim polecam ;-)

Najlepszy pediatra w Krośnie jakiego znam.

Najlepszy pediatra w Krośnie jakiego znam.