lekarz Lucjan Legan

Laryngolog

Zaraz po operacji Pan doktor od razu powiedział mi co zostało zrobione dziecku - migdał, dreniki, nacięcie błon bębenkowych itp. Zalecił spokój przy wybudzaniu Malucha.. Polecam.

Pan doktor leczył mnie i moje 5 letnie dziecko. Jego diagnozy i proponowane leczenie zawsze były trafne i szybkie. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Jest uprzejmy i ma bardzo dobry kontakt z małymi pacjentami. To wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek.

Witam. Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Byłam z dzieckiem na wizycie, doktor był niemiły, gburowaty i nie potrafił odpowiednio zająć się dzieckiem. Brak sprzętu w gabinecie, wizyta droga..... Nigdy w życiu nie skorzystam z usług tego Pana.

Wspaniały człowiek i doskonały LEKARZ

Wspaniały człowiek i doskonały LEKARZ

Za 80 złotych w Clinica Medica całe 3 minuty braku zainteresowania, chamskich docinków i komentarzy nie na miejscu. Do tego tygodniowa próba umówienia się na zabieg na własny koszt (telefoniczny), w końcu przez przypadek dowiedzenie się o wyznaczeniu wizyty w terminie w jakim sobie Pan Doktorek wyznaczył, nie pytając o zgodę pacjenta. Przy cenie zabiegu prostowania przegrody nosa 1500 złotych brak jakichkolwiek nawet podstawowych informacji. Propozycje przyspieszenia zabiegu poza kliniką. Brak kontaktu i lekceważenie pacjenta. Niemoc porozumienia się, rozłączanie umówionej na konkretną godzinę rozmowy. Wszystko ma być tak jak sobie ...

Propozycje przyspieszenia zabiegu poza kliniką.
Brak kontaktu i lekceważenie pacjenta. Niemoc porozumienia się, rozłączanie umówionej na konkretną godzinę rozmowy. Wszystko ma być tak jak sobie Pan doktor zażyczy.
Dodatkowo wyznaczenie 8-smiu wizyt - każda płatna 80 złotych w dogodnym dla niego terminie.

Absolutnie NIE POLECAM. To jakaś pomyłka. To nie jest lekarz.

Oby więcej na naszym rynku TAKICH LEKARZY !!! Nie znam drugiego tak zaangażowanego człoweika z tak profesjonalnym podejściem do pacjentów. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. To lekarz dla którego nie ma zanczenia czy pacjent przyszedł na wizytę prywatna czy w ramach NFZ. Po prostu klasa człowek a do tego kompetencje na 6. Pozdraiwam wieloletnia pacjentka z Mar-Woju.

Pozdraiwam wieloletnia pacjentka z Mar-Woju.

Zdecydowanie polecam. Bylam na wizycie z dzieckiem , bardzo miły lekarz z b.dobrym podejściem do dzieci. Szybko zabieg i zdecydowana ulga.