lekarz Lucyna Baltaziak

Wspaniala Pani Doktor- miła,uprzejmie i pełna empatii.Mialam szczęście,że trafilam do takiej specjalistki z poważną chorobą oczu.Bardzo polecam.

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Świetne podejście do ośmioletniej pacjentki. Doktor Baltaziak rzeczowo i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie, wykonała córce wszystkie niezbędne badania. Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie, a do tego nowocześnie wyposażony gabinet. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor w Centrum Okulistycznym Balmed.

Pół roku chodziłam po różnych okulistach z bólem oka słysząc, że nic mi nie jest i żebym wyszła już z gabinetu. Dopiero pani dr Baltaziak pomogła mi w cierpieniach. Polecam panią doktor za bardzo duże kompetencje i uprzejmość!

Pani Doktor bardzo nie przyjemna i bez podejścia do pacjenta tym bardziej małego ( no może za pieniądze jest miła) ale jako lekarz na dyżurze wykazała się totalnym brakiem profesjonalnego podejścia. Nikomu nie życzę aby trafił na tego rodzaju "POMOC" , lecz to chyba za dużo powiedziane. Nie polecam, to nie jest lekarz z powołania..........................

Pani Doktor jest bardzo madrą kobietą, zdiagnozowała moją chorobę. Posiada dużą wiedzę nie tylko z okolistyki, ale także z innych dziedzin medycyny. Do tej pory nikt nie wiedział co mi dolega. Polecam.

NIE POLECAM. Co z tego , że jest miła skoro poziom jej wiedzy (bynajmniej w moim przypadku) okazał się ZEROWY. polecam pójść na jakieś szkolenie, bo znajomość nowych technik leczenia jest ŻADNA. Szkoda pieniędzy i czasu.

Wyjątkowo dobra kompetentna, wykształcona Polecam!!!

Wyjątkowo dobra kompetentna, wykształcona Polecam!!!

Pani Baltaziak zawsze z ogromną życzliwością reagowała na moje pytania i wątpliwości. Jest bardzo uprzejmą i konkretną osobą oraz kompetentnym lekarzem. Wielokrotnie przyjmowała mnie na wizyty, dostosowując się do mojego wolnego czasu. To wrażliwa, wykształcona i doświadczona osoba.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy dopiero ona zdjagnozowała moją chorobę.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy dopiero ona zdjagnozowała moją chorobę.

Wielokrotnie korzystałam z pomocy tej okulistki, zawsze skutecznie leczy. Polecam innym pacjentom.