dr n. med. Lucyna Grodzicka-Zawisza

Neurolog

Nie polecam lekarz na usługach ZUS masakra w godzine wyleczy z wszystkich chorob Niby miła ale nie da dojść pacjentowi do glosu

Niby miła ale nie da dojść pacjentowi do glosu

Zgadzam się z opinią powyżej mnie też Pani Doktor wyleczyła podczas godzinnej pogawędki wystawiając swoją opinię jako lekarz konsultant Zus i uzdrawiając ze wszystkich chorób. Bardzo Pani dziękuję od tego czasu leczenie mi nie potrzebne -bez ubezpieczenia się nie da, no i po co były te słowa skierowane do mnie- "jest pani ciężko chorą osobą" no chyba już nie i to dzięki Pani Doktor. Jest Pani cudotwórczynią. Ogólnie jako lekarz przemiła osoba.

Ogólnie jako lekarz przemiła osoba.

PRZEKONYWUJACY LEKARZ POŚWIĘCA MASĘ CZASU NA BADANIE I KONSULTACJE.

PRZEKONYWUJACY LEKARZ POŚWIĘCA MASĘ CZASU NA BADANIE I KONSULTACJE.

Choruję na padaczkę. Dostałam od niej leki, które nie są wskazane do tego typu padaczki. Dawka śmieszna - chyba żeby tylko było, że coś robi. Strasznie kombinuje, aż za bardzo. Co chwilę podejrzewa coś nowego, nawet poza neurologicznego, nie skupiając się na tym co zdiagnozowano wcześniej. Ostatnio powiedziała, że nie chce mnie prowadzić. Co to za lekarz?! Wolałabym niemiłego lekarza, ale kompetentnego.

bardzo dobry lekarz, wyleczyła mnie z depresji

bardzo dobry lekarz, wyleczyła mnie z depresji

Polecam. Niedawno zmieniłam lekarza, trafiłam właśnie do Pani dr Zawisza. Wywiad prowadzony bardzo skrupulatnie, Pani dr wszystko tłumaczy, wyjaśnia, dokładnie bada... Jestem bardzo zadowolona. (I gdyby pojawił się tutaj jakiś sknera - jak na takie usługi bardzo tanio.) A.O.

A.O.

Nieudolny partacz na usługach ZUS. Kobieta nie zna się na niektórych chorobach wogole.

Ja mam odmienne zdanie na temat pani doktor Zawisza. 4 lata temu (2006) miałem wypadek w pracy (pociągnął mnie przenoszony spory ciężar, w dół) zostałem zabrany karetką z miejsca pracy, bo nie potrafiłem chodzić z bólu. Po trzech tygodniach leczenia w szpitalu w Zabrzu, na neurologii(gdzie zrobiono mi, po wypadku!!!, tylko 3 zdjęcia rentgenowskie)pani ordynator Zawisza orzekła, ze mój problem polega na tym, ze za szybko urosłem i mogę mieć tego typu problemy - śmiech na sali. Po dwóch latach z bólem w plecach i nogach, trafiłem dopiero prywatnie na ...

Po dwóch latach z bólem w plecach i nogach, trafiłem dopiero prywatnie na dobrego neurologa i po badaniu TK okazało się ze w czasie wypadku wypadły mi 2 dyski, ale do tego czasu zdążyły zwapnieć i teraz trzeba wielu miesięcy rehabilitacji abym mógł w miarę normalnie funkcjonować oraz do końca życia ćwiczyć i uważać na to jak wykonuję podstawowe czynności, jak schylanie się, wiązanie butów itp. Mam 33 lata i jestem dziadem dzięki pani doktor. Może prywatnie za kasę jest świetna.

Niezmiernie kompetentna, cierpliwa. Dokładnie i szczegółowo wyjaśnia przyczynę choroby. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyt. Polecam !!!

Spełniła moje oczekiwania,diagnoza plus leczenie super.

Spełniła moje oczekiwania,diagnoza plus leczenie super.