Lucyna Karol

Psychiatra

1,3

Byłam kilka lat temu u pani Doktor. Nie polecam i odradzam. Miałam 22 lata, przyszłam będąc na skraju wyczerpania emocjonalnego, z bezsennością, szukając wsparcia i pomocy, a otrzymałam osadzające spojrzenie, kpiące wręcz „jakie pani może mieć problemy w takim wieku!?… jak ja byłam w pani wieku…” itp. Pani doktor wzbudziła we mnie ogromną niechęć oraz uprzedzenie przed pójściem do kolejnego specjalisty. Nie wzbudziła mojego zaufania, wręcz czułam od niej niechęć i znudzenie, ze mnie przyjęła.

2 tygodnie temu pochowałem brata miał 37 lat. Leczył się u dr Karol 5 lat na Obrońców Wybrzeża, cierpiał na silną depresje, bezsenność. Przepisywała mu nonstop rózne leki psychoaktywne, które nie działały, a jego stan się pogarszał i ona tego nie zauważała. Zaczął nadużywać alkoholu wraz z psychotropami. Na prośbę rodziny by dała skierowanie na leczenie szpitalne nie reagowała, zresztą tak samo jak sąd, ktory skierowal jedynie na terapię grupową. Jest pani współwinna jego śmierci i nie powinna pani wykonywac zawodu!

Jako lekarz nie wie co to przysięga hipokratesa, ponadto jako szef lekarzy na marcinko na badaniach obowiązkowych dla sądu(mających ukarać za oportunizm tzw. i nonkonformizm czy wymądrzanie się) toleruje indolencje i głupotę własnego personelu (nawet stojąc za nimi betonem jeśli przesadzają totalnie)jeśli miła osoba w obyciu i własna i kobieta. Z facetami (przymusowo dostarczanymi do ukarania)popada w swój węzeł gordyjski (negatywnie wyrobione szyny) mogąc prowadzić do wzrostu zachowań irracjonalnych/ psychotycznych - nie rozumiejąc że swoją obłudą wobec nich prowokuje tego typu reakcje(zwłaszcza gdy się boji -czuje winna podświadomie reaguje emocjonalnie bardzo i ukierunkowująco (negatywne koleiny). Choć w rzeczy samej strach na wróble na postrach wrogów dyktatury małej "władzy " z wielkiej litery tylko