dr n. med. Lucyna Kobielska

Pani doktor od kilku lat opiekuje się moją osobą. Bardzo pomogła mi wyleczyć poważne schorzenie z wyjątkową troską i cierpliwością. W tej chwili prowadzi moją ciążę. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli.

witam, pani dr Kobielska prowadzila moja ciaze. Dzis moja coreczka ma juz dwa latka, a ja nadal jestem jej wierna pacjentka... . Musze rowniez dodac, iz to dzieki jej rada/pomocy zaszlam w ciaze!!! Polecam!!!

witam,

jestem obecnie w 26 tygodniu ciazy. Poczatkowo prowadzil mnie inny lekarz przez 16 tygodni ale znajoma mi polecila wlasnie dr Kobielska i jestem bardzo zadowolona. w pelni jej ufam, jest przesympatyczna i bardzo pomocna

Serdecznie polecam panią dr, prowadziła moją ciążę, zawsze cierpliwa, życzliwa, uważnie wysłuchuje i wyjaśnia wszelkie watpliwosi.. oby więcej takich lekarzy! :)

Gorąco polecam dr Kobielską! Zawsze oddzwania jeśli widzi nieodebrane połączenie, a to się ceni. Zachwaliła mi poród w wodzie za co jestem jest dozgonnie wdzięczna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Imielin"?

Grażyna Grabowska

Imielińska 129