dr n. med. Lucyna Kobielska

Pani doktor od kilku lat opiekuje się moją osobą. Bardzo pomogła mi wyleczyć poważne schorzenie z wyjątkową troską i cierpliwością. W tej chwili prowadzi moją ciążę. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli.

witam, pani dr Kobielska prowadzila moja ciaze. Dzis moja coreczka ma juz dwa latka, a ja nadal jestem jej wierna pacjentka... . Musze rowniez dodac, iz to dzieki jej rada/pomocy zaszlam w ciaze!!! Polecam!!!

witam,

jestem obecnie w 26 tygodniu ciazy. Poczatkowo prowadzil mnie inny lekarz przez 16 tygodni ale znajoma mi polecila wlasnie dr Kobielska i jestem bardzo zadowolona. w pelni jej ufam, jest przesympatyczna i bardzo pomocna

Serdecznie polecam panią dr, prowadziła moją ciążę, zawsze cierpliwa, życzliwa, uważnie wysłuchuje i wyjaśnia wszelkie watpliwosi.. oby więcej takich lekarzy! :)

Gorąco polecam dr Kobielską! Zawsze oddzwania jeśli widzi nieodebrane połączenie, a to się ceni. Zachwaliła mi poród w wodzie za co jestem jest dozgonnie wdzięczna.

POLECAM, bardzo sympatyczna, kompetentna, wszystko dokładnie tłumaczy - nie ma żadnych niedomówień. Prowadziła moją ciążę - zagrożoną od pierwszych tygodni... wszystko skończyło się na cudownym uśmiechu zdrowego maleństwa :) Alicja

Alicja

Jak najbardziej polecam tego lekarza obecnie jestem w 18 tyg.ciąży i mam bardzo dobra opieke przez pania kobielską i nigdy bym nie zmieniła pani doktor na innego lekarza ;-))

Dr Kobielska prowadzi moją drugą ciążę a to o czymś świadczy :) LEKARZ Z POWOŁANIA - polecam z czystym sumieniem.

Dr Kobielska prowadzi moją drugą ciążę a to o czymś świadczy :)
LEKARZ Z POWOŁANIA - polecam z czystym sumieniem.

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam do czynienia.

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam do czynienia.

Jestem w 23tyg. ciąży, którą tym razem prowadzi p. dr Kobielska. Z pierwszą byłam pod opieką specjalisty w przychodni miejskiej. Tym razem jednak zdecydowałam się na wizyty prywatne i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest bardzo delikatna podczas badania, niezwykle uprzejma i można do niej dzwonić o każdej porze. Ponadto gdy zachodzi potrzeba kieruje na diagnostykę dodatkową (nieodpłatnie, w ramach wizyty, a nie jak to często bywa za dodatkowe duże pieniądze). Być może nie mam tylu pytań i wątpliwości co przy pierwszej ciąży, ale z czystym sercem gorąco polecam tego specjalistę.