lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Chodziłam przez prawie rok do Pani doktor z uporczywym trądzikiem i na początku bardzo mi pomogła,lecz okazało się,że lek,który mi przepisała zażyłam tylko w 1/3,choć Pani doktor twierdziła,że to już całość możliwej dawki. Po odstawieniu leku,wszystko wróciło (podwójnie ! ). Pani doktor przepisywała mi ciągle te same maści,które nic nie pomagały i nie przeprowadziła ze mną kompleksowego wywiadu. Raczej nie polecam.

najlepszy dermatolog ! odbywałem u p.doktor kurację na trądzik i była w 100% skuteczna, czyli idealnie dopasowana do pacjenta.

Pani doktor Lucyna jest sympatyczną, wyrozumiałą osobą.Traktuję tak samo interesantów na wizycie publicznej i prywatnej. W porównaniu z moim poprzednim dermatologiem Pani doktor zdecydowanie jest duuużo bardziej kompetentna. Dobrała skuteczne preparaty, które rozwiązały mój problem.

córka miała problem z suchą wręcz zrogowaciała skora leki i kosmetyki polecone przez lekarz pomogły. Polecam

Pani doktor, miła i uważnie przygląda się pacjentowi. Jednak w moim przypadku diagnoza zupełnie nietrafiona. To co miało być wg dr trądzikiem różowatym, było zwykłą reakcją alergiczną na podkład. Kiedy go odstawiłam, problem znikł natychmiast. Na szczęście nie wydałam majątku na leki, gdyż to co mi przepisała było w przystępnej cenie i przydało się kiedy indziej. Generalnie szukam dalej dermatologa....

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4