lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Super miła Pani doktor -rozwiąże każdy problem tak po ludzku. Widziałbym jako lekarza pierwszego kontaktu / rodzinny/ . Gotowa jest rozwiązywać każdy problem zdrowotny człowieka. Polecam....

Chodziłam przez prawie rok do Pani doktor z uporczywym trądzikiem i na początku bardzo mi pomogła,lecz okazało się,że lek,który mi przepisała zażyłam tylko w 1/3,choć Pani doktor twierdziła,że to już całość możliwej dawki. Po odstawieniu leku,wszystko wróciło (podwójnie ! ). Pani doktor przepisywała mi ciągle te same maści,które nic nie pomagały i nie przeprowadziła ze mną kompleksowego wywiadu. Raczej nie polecam.

najlepszy dermatolog ! odbywałem u p.doktor kurację na trądzik i była w 100% skuteczna, czyli idealnie dopasowana do pacjenta.

Pani doktor Lucyna jest sympatyczną, wyrozumiałą osobą.Traktuję tak samo interesantów na wizycie publicznej i prywatnej. W porównaniu z moim poprzednim dermatologiem Pani doktor zdecydowanie jest duuużo bardziej kompetentna. Dobrała skuteczne preparaty, które rozwiązały mój problem.

córka miała problem z suchą wręcz zrogowaciała skora leki i kosmetyki polecone przez lekarz pomogły. Polecam

Pani doktor, miła i uważnie przygląda się pacjentowi. Jednak w moim przypadku diagnoza zupełnie nietrafiona. To co miało być wg dr trądzikiem różowatym, było zwykłą reakcją alergiczną na podkład. Kiedy go odstawiłam, problem znikł natychmiast. Na szczęście nie wydałam majątku na leki, gdyż to co mi przepisała było w przystępnej cenie i przydało się kiedy indziej. Generalnie szukam dalej dermatologa....

Pani Doktor kompetentna, miła, uprzejma- jest świetna polecam!

Pani Doktor kompetentna, miła, uprzejma- jest świetna polecam!

SUPER LEKARZ JAKO JEDYNA W TORUNIU PO OBEJRZENIU MOJEGO CIALA STWIERDZILA CO MI JEST WYKRUTA CHOROBA DURINGA {PRZEZ 7 LAT LECZONO MNIE LEKAMI ANTYCHISTAMINOWYMI ,STWIERDZANO ZE MAM UCZULENIE NA SWOJE HORMONY SETKI ZMARNOWANYCH GODZIN U LEKARZY} PANI DOKTOR DZIĘKUJĘ TYLKO DZIĘKI PANI MOGĘ W KONCU NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ * POLECAM *POLECAM*POLECAM DOMINIKA D.

DOMINIKA D.

Szukałam 4 miesiące, pytałam, płaciłam, w końcu trafiłam z polecenia do Pani doktor na Sz. Chełmińską - diagnoza natychmiastowa - powiedziała skąd się to berze, uwarunkowania genetyczne, kto choruje, jak to przebiega, nawet to, w jakich okresach występuje i u kogo, włączyła leczenie zachowawcze, wiem od tego czasu, że to problemy odpornościowe, mam dietę, bez stresu , zastrzyki itp, wiem, na czym stoję, co mi wolno, czego nie, wiem też , ze to choroba naszego wieku, wiem wszystko,. Wytłumaczyła spokojnie, odpowiadała na pytania, NAPRAWDĘ SZCZERZE POLECAM

Leczyłam się już u wielu dermatologów(trądzik), dopiero zalecenia Pani Doktor pomagają mi jednak ostatecznie (wierzę)rozprawić się z tą dolegliwością. Minął miesiąc od wizyty a zmiany na lepsze są wyraźnie widoczne. Pani Doktor przeprowadza b.kompleksowy wywiad (dot. także innych, nie-dermatologicznych, schorzeń), jest niezwykle uprzejma, wszystko tłumaczy i objaśnia, nie naciąga na niepotrzebne drogie specyfiki czy częste wizyty (poświęcając przy tym na wizytę relatywnie dużo czasu). Jest ponadto niezwykle miłą, kulturalną osobą i, po prostu, kompetentnym lekarzem, chcącym pomóc pacjentowi. Szczerze polecam!