lekarz Lucyna Majewska-Lipińska

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

Pełen profesjonalizm. Naprawde polecam :) Lepszego ginekologa nie znajdziecie :) Polecam :)

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam nic dodać nic ująć

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam nic dodać nic ująć

Każdemu poleciłabym Panią doktor nie tylko ze względu na znakomite kompetencje ale przede wszystkim miła atmosferę, uprzejmość i osobiście z każdą kolejną wizytą czuję się swobodniej i mam większe zaufanie, nie boję się o nic zapytać bo wiem, że otrzymam odpowiedź którą zrozumiem..

lekarz z powołania ostatnie 4miesiace ciąży miałam komplikacje ale dzięki pani doktor wszystko skończyło sie dobrze niestety szpital we wrzesni nie okazał sie wymarzonym miejscem porodu a pan ordynator ma to stanowisko chyba po znajomości poprostu lekarz z niego zaden

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Września"?

Dariusz Wołowiec

Ryszard Matuszkiewicz