Lucyna Michalak

Dietetyk

Do Pani Lucyny trafiłam z polecenia koleżanki. Zrobiła wywiad, poważyła, przygotowała tabelę produktów i złotą listę rzeczy zakazanych. Po niespełna czterech miesiącach stosowania diety redukcyjnej, noszenia pod ręką wagi spożywczej (przeważania posiłków), rowerowej aktywności (28km/dzień) pozbyłam się ponad 8kg. Zostało 6kg. Pewnie byłoby więcej, gdyby nie zdarzyły się po drodze "słodkościowe" grzeszki. Uważam, że dieta opracowywana przez panią Lucynę jest dosyć tania i to ja decyduję co będę dziś jadła. :) Dzięki temu przyzwyczajam moją rodzinę do zdrowego, smacznego jedzenia. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Wszystkie osoby, które zamieściły negatywną opinię o Pani Lucynie zapewne chciały w krótkim czasie zgubić zbędne kilogramy i najlepiej bez diety i bez aktywności fizycznej - a to raczej niemożliwe.Dzięki Pani Lucynie udało mi się zgubić 9 kg ale przede wszystkim zmieniłam nawyki żywieniowe.Teraz czuję się zdecydowanie lepiej a to wszystko zawdzięczam właśnie Pani Michalak!!!! Posługiwanie się tabelami to dziecinnie proste, nie wiem co tu może sprawiać trudność - może trzeba uważnie słuchać! Szczerze polecam Panią Lucynę.

Witam.Ja szczerze polecam panią Michalak,chodziłam do niej przez 10 miesięcy i stosując się do diety przez nią wskazanej w tym czasie schudłam 27kg.Na prośbę pani Lucyny dwa razy robiłam badania krwi,moczu i wszystko było w porządku. Początkowo byłam przerażona tymi tabelkami ale postanowiłam spróbować i okazało się to wcale nie takie trudne.Od pierwszej wizyty minęło 2,5 roku a ja dalej utrzymuję wagę (do dziś schudłam 29kg).Oprócz diety zmieniłam swój tryb życia,w miarę możliwości przesiadłam się z samochodu na rower,w zimie ćwiczę 2-3razy w tygodniu na orbitreku,(mimo tego że pracuje znajduje na to czas,chcieć to znaczy móc).Z początku nie było łatwo ale teraz uważam że wizyty u pani Lucyny to był bardzo dobry wybór a pieniądze za konsultacje to jedne z najlepiej wydanych,ponieważ zainwestowane we mnie.

Dzięki Pani Lucynie straciłem 22kg. Gdy miałem problem z jakimiś rzeczami od razu otrzymywałem pomoc. Polecam jak najbardziej bo warto co widać po mnie a minęły już ok. 2 lata a dalej utrzymujemy kontakt i gdy mam problem lub pytanie to otrzymuję odpowiedź.

Pani Lucyna pomogła mi,(po kilku próbach samodzielnego odchudzania, które kończyły się jojo), wejść na dobrą drogę właściwego żywienia. Tabelki z produktami są czytelne, ważenie produktów nie sprawia problemu, po krótkim czasie szacuję dokładnie - co ile waży. Tylko pierwsza wizyta kosztuje 150 zł, następne - 70zł. P. Lucyna nie jest naciągaczką - nie wymusza bez konieczności wizyt częstszych niż raz w miesiącu, (a są tacy magicy, którzy życzą sobie, by dla dobra diety odwiedzać ich raz w tygodniu). Chudnę, w razie potrzeby mamy kontakt mailowy. Polecam wszystkim. Warto.

Byłam u tej pani raz, dawno temu, byłam nastolatką (miałam jakoś 14-15 lat), pani zaproponowala mi diete 1500 kcal i brak ruchu (bo "mięśnie budują sie na tluszczu", co oczywiscie jest calkowita bzdura z biologicznego punktu widzenia, ale to wiem po paru latach). Nie była to głodówka, ale kaloryczność 1500 w okresie dojrzewania skutecznie rozregulowala moj juz i tak nie najlepszy metabolizm, teraz wiem że należy jeść więcej i się ruszać... To zrozumiałe, że ta pani tak obcina kalorie, w końcu ludzie którzy do niej przychodzą chcą uzyskać szybki efekt, tymczasem ja wolalabym tracić tłuszcz, a nie mięśnie, nawet jeśli to potrwa dłużej. Nie polecam, długo po wizycie sama orientowałam się, jaka dieta jest dla mnie najlepsza, a że ucięcie kalorii nie wpływa dobrze na dojrzewający organizm.

Witam serdecznie ja sie nie zgodze z opiniami jakie przeczytałam ponieważ sama brałam udział w takim programie i efekty były fantastyczne, tak zgodze się, że koszt tej przyjemności nie jest mały ale nie ma nic za darmo. A co do tabeli ja nie miałam żadnego problemu z ich zrozumieniem i jeszcze jedno jestem juz po diecie jakies chyba lata i do tej pory moge liczyć na porade drogą meilowa ja jestem naprawde zadowolona. I jak najbardziej polecam. Pozdrawiam

Koszt wizyty bardzo wysoki.Cena nie jest współmierna do poświęconego czasu.Zresztą jak dieta przygotowana przez Panią Lucynę. Zarówno na wizytę jak i na dietę niestety mało kogo stać. Zgadzam się że tabele ciężko zrozumieć. Kilkakrotnie prosiłam o pomoc ale po pewnym czasie wyczuwałam już zniecierpliwienie i brak chęci tłumaczenia. A przecież nie były to wizyty bezpłatne. Efekt diety był faktycznie ale oprócz tego zaczęły mi wypadać włosy....Badania kontrolne wypadły fatalnie..... Dieta przygotowana była dla kogoś kto całe dnie spędza w domu przy wadze, robiąc niewiele więcej poza odchudzaniem a nie dla osoby która codziennie pracuje (no chyba że ma w domu kucharkę). Znajoma skorzystała z porad Pani Lucyny stosując się bardzo dokładnie do diety zaczęła tracić na wadze w takim tempie że było to aż zagrażające zdrowiu czyli chyba dieta niekonieczne dobrze dobrana. Widoczny efekt bardzo wysokim kosztem zarówno finansowym jak i zdrowotnym.

Pani Lucyna pomogła mi schudnąć 18 kg .. bez sportu i bez głodówek - sama dieta. Nigdy nie udawało mi sie schudnąć mimo że katowałam sie na siłowniach i aerobikach, bieżniach i basenach ... Z Panią Lucyną schudłam 18 - tylko dzięki prawidłowemu żywieniu, mój mąż schudł 10kg, znajoma 12kg i wszyscy którzy mnie spotykają i widzą rezultat proszą o namiary na Pania Lucyne ... A Pan który nie potrafi sobie skomponować jedzenia na podstawie tabel które daje Pani Lucyna mógł po prostu poprosić o pomoc.. Na początku też wydawało ...

A Pan który nie potrafi sobie skomponować jedzenia na podstawie tabel które daje Pani Lucyna mógł po prostu poprosić o pomoc.. Na początku też wydawało mi sie to skomplikowane - okazało sie w praktyce banalne.. POLECAM Kamila J.

A ja sie nie zgadzam z opinia i jak ktos chce nauczyc sie dobrze odzywiac i chce diete dla siebie ułozona to musi na nia troche poczekac az dietetyk pozna organizm i dopasuje indywidualne ilosci i produkty. Tak było w miom przypadku, jem wszystko to co lubie wiem ile moge jesc i schudłem 16kg!!!! Goraco polecam Pania Lucyne!!!!