lekarz Lucyna Piechota

Psychiatra, Neurolog

2,7
2,5
2,6

Super Lekarka. Kompetentna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz fachowe wyjaśnienie przyczyn choroby neurologicznej. Leki dopasowane rewelacyjnie. Polecam.

Nie polecam nikomu.Nie słucha w ogóle nie ma uważności na drugą osobę. Ocenia.Nie wiem na jakiej podstawie wykonuje Pani doktor swój zawód.

Polecam serdecznie Panią doktor! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Pomogła mamie, i w porę skierowała do szpitala na badania.

nie wiem skąd te wszystkie złe komentarze na temat pani doktor. Ja uważam, że Jest to najlepsza lekarka, bardzo miła, wszystko wutłumaczy, przedewszystkim wysłucha i pomoże.

pani doktor jest bardzo nie uprzejma do pacjenta przychodzisz do lekarza prosisz o pomoc to cie zmywa 3 razy mnie kosztowała wizyta zła diagnoza poraszka zawiodlłam sie zmieniłam lekarza

typowa rutyniara. zmarnowane pieniądze.

typowa rutyniara. zmarnowane pieniądze.

Chodziłam do wielu lekarzy i nikt nie wiedział co mi jest, w końcu trafiłam do Pani Doktor, która od razu skierowała mnie do szpitala, była bardzo kompetentna i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Polecam

podobno jest psychiatra i neurologiem - chyba tylko z nazwy, bo nie wykorzystała swojej wiedzy, aby mi pomoc.... potwierdzam - niemiła i nieuprzejma, po wizycie wiedziałam tyle samo ile przed - czyli nic.

bez komentarza -okropna kobieta -nieszczęśliwa.......

bez komentarza -okropna kobieta -nieszczęśliwa.......

Trudno ocenić,starszy lekarz, rutynowo wykonuje pracę, moze ma jakies problemy, stad taka niemiła.

Trudno ocenić,starszy lekarz, rutynowo wykonuje pracę,
moze ma jakies problemy, stad taka niemiła.