dr Lucyna Sobiło-Pawlik

Diabetolog

Pani dr Lucyna jest najlepszym diabetologiem jakiego spotkałem w swoim życiu jest bardzo wymagająca, profesjonalna w swojej dziedzinie , dodatkowe badania które mi zleciła były bardzo dobre w moim kierunku schorzeń. Dzięki niej będą prawdopodobnie dużej żył. Będę ja pamiętał do końca życia jako najlepszego lekarza .

Pani Doktor, to wyjątkowa osoba. Nie spotkałam bardziej kompetentnego lekarza. Poprowadziła moją pierwszą ciąże, uspokoiła i wszystko wyjaśniła w bardzo jasny sposób. Podaje swój prywatny numer w celu kontroli cukrów. Naprawdę poczułam się zaopiekowana, polecam każdemu Panią Doktor.

Cudowna osoba, kompetentna i bardzo przyjazna. Prowadzi już moją drugą ciążę, rzadko spotyka się takie podejście u lekarzy. Służy pomocą i pomaga nawet w swoim wolnym czasie. Jestem osobą lubiącą panikować, a w ciąży dodatkowo to wzrasta, Pani Doktor potrafi uspokoić i wyjaśnić każdą niejasność. Polecam zarówno w cukrzycy ciążowej jak i ze zwykłą cukrzycą.

Absolutnie odradzam wizytę. Dietą udało się wyprowadzić cukrzyce ciążową na prosto. Jedynie 2 razy cukier był wyższy. Po włączeniu insuliny cukier wyskoczył w kosmos. Nagle lekarka usłyszała ze jestem przeziębiona i być może dlatego cukier jest wysoki. Przed insulina już walczyłam z przeziębieniem ale ona tego nie wzięła pod uwagę. Zestresowała mnie przez co mam wrażenie z dnia na dzień wyniki się pogorszyły. Nie jest to odpowiednie postępowanie z kobietą w ciąży. Od samego początku widziałam,że chce mi dać insulinę (mimo naprawdę dużej pracy z mojej strony) ostatatecznie po dwóch ...

Od samego początku widziałam,że chce mi dać insulinę (mimo naprawdę dużej pracy z mojej strony) ostatatecznie po dwóch razach wyższego cukru miała powód.
Być może jest skuteczna przy pacjentach ale kobietom w ciazy odradzam. Szkoda Waszych nerwów. One też źle wpływają na Wasze dziecko.
Dodam tylko ze przygotowane tabele wymienników to,jakiś śmiech na sali. Lekarka trochę z poprzedniej epoki. Jak na wizyty prywatne spodziewałam się więcej.
Odradzam

Wspaniały Lekarz! Nie tyko mądra ale też troskliwa. Jak miałam problemy z wynikami zawsze odbierała telefon i służyła poradą. Takich lekarzy powinno być więcej!

Takich lekarzy powinno być więcej!

Pani Doktor owszem nawet miła, dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Jednak przy cukrzycy ciążowej zaleciła 6 jednostek insuliny co od początku wydało mi się podejrzane, inny lekarz zaczął rozsądnie najpierw od 1j, a ostatecznie okazało się, że cukry są idealne przy 2j. Więc wniosek nasuwa się sam - odradzam.

Znakomity lekarz. Dzięki trafnej diagnozie i szybkiej decyzji uratowała życie mojej Żonie. Będę Jej wdzięczny do końca życia

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia leczenia. Mila, sympatyczna, wszystko dokladnie wyjasnia.

Dziękuję Pani Doktor za najwyższej klasy opiekę diabetologiczną oraz kompleksowe, serdeczne wsparcie w leczeniu cukrzycy, również ciążowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, precyzyjnemu doborowi dawek insuliny oraz indywidualnemu podejściu do pacjenta, miałam wyrównaną cukrzycę i urodziłam zdrowe dzieci.

Nie rozumiem skąd tyle nieprzychylnych komentarzy. Pani doktor leczyła cukrzycę ciążową u mojej żony. Od początku była bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, dokładnie wytłumaczyła na czym choroba polega i jak należy ją leczyć, poświęciła żonie dużo czasu. Po zastosowaniu dobranej przez Panią doktor diety już od pierwszego dnia żona dużo lepiej się czuła a glukometr zaczął pokazywać prawidłowe cukry. Na każdej wizycie doktor dokładnie wypytywała o kontrolę cukrów, ketonów a także wizyty u endokrynologa i ginekologa (czy wyniki badań sa prawidłowe, jaka jest masa dziecka). Dzięki wiedzy i kompetencji Pani doktor cały okres ciąży żona miała prawidłowe cukry bez stosowania insuliny, urodziła zdrową córeczkę, badanie kontrolne 3 miesiące po porodzie wykazało, że żona równiez jest zdrowa (nie ma cukrzycy) a ponadto warto dodać, że w ciągu 9 miesięcy schudła prawie 20kg (porównując z wagą sprzed ciąży). Jeśli miałbym polecać diabetologa w Toruniu to właśnie doktor Sobiło-Pawlik.