lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Znakomity specjalista, który doskonale zna się na swojej profesji. Z całego serca mogę polecić panią Lucynę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, sprawne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i zaproponowane warianty rozwiązania. Zostałem przyjęty bez problemu bez umawiania wizyty z powodu nagłego problemu. Pani Lucyna wszystko dokładnie omówiła biorąc pod uwagę przyczyny problemu i skutki podjętych metod leczenia, do tego informuje szczegółowo pacjenta o zabiegu w czasie jego wykonywania. Co najważniejsze, zabieg chirurgiczny został wykonany bezboleśnie i bez przykrych powikłań czy skutków ubocznych. Dentystka udzieliła również fachowych zaleceń odnośnie rekonwalescencji po zabiegu. Ceny są również dość przyzwoite i niezbyt wygórowane.
Polecam w 100%

Kompetencja, spokój i kultura osobista na najwyższym poziomie! . Z pełna odpowiedzialnością polecam wszystkim Paną doktor. Małgorzata

Małgorzata

Wyjątkowo solidna i uprzejma osoba. Polecam ją wszystkim. Nie warto tracić czasu na innych stomatologów!

Witam zapoznałam sie z wpisami na tym rankingu i musze przyznac ze jestem niezmiernie zaskoczona tymi negatywnymi opiniami. Znam Panią Doktor od kilku lat, zawsze stara się wszystko kompetętnie wykonać i wtłumaczyć owszem czasem można nie wszysto odrazu zrozumiec, bo używa bardzo fachowego jezyka, ale tłumaczy do skutku. Widze że ktoś nie umie dojść do porozumienia z Panią Doktor i woli za plecami błotem obrzucać a nie ma odwagi tego prosto w oczy powiedzieć. To poprostu nie fer. Naprawdę polecam fachowe podejście.

Niezwykle skrupulatna diagnostyka i profesjonalne leczenie kanałowe wykonane przy dużym nakładzie czasu pracy i umiarkowanej cenie. Zdecydowanie polecam jako pacjent i naukowiec.

Z całego serca polecam Panią doktor Lucynę, najpierw przeprowadzała kompleksowe leczenie u mnie, trochę to trwało czasowo-nie dało sie szybciej, potem leczyła moją Mamę, poleciłam koleżance z pracy. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone, usługa była wykonana SUPER PROFESJONALNIE w każdym calu!!!

jest Bardzo dobrym lekarzem !bałem sie isc myslalem ze ząb jest do usuniecia ale jak to Pani doktor mowi lepiej włąsnego zeba naprawic niz miec sztucznego>

Pracując długie lata w służbie zdrowia /stomatologii ale nie lekarz/ mogę z czystym sumieniem napisać,ze jest to lekarz niezwykły. Wnikliwy,staranny i do tego uprzejmy i cierpliwy. Lecze sie u Pani doktor sama a wszyscy moi znajomi, którym polecilam własnie tego lekarza - są zachwyceni. To naprawdę niezwykła Osoba z duża kultura osobista i wiedza.

Pani doktor z determinacja walczy o kazdego zeba, doskonale komunikuje sie z pacjentem, mowi o tym, co robi i dlaczego, uzywa nowoczesnego sprzetu. Przy traktuje pacjenta jak osobe, a nie przypadek chorobowy i jest spokojna, pewna tego, co robi, przyjazna osoba. Bardzo polecam Pania doktor!

Niezwykle miła i kompetentna stomatolog, pacjent traktowany jest życzliwie z uwagą, bez pośpiechu.