Profesjonalnie i rzeczowo, jetem zadowolony .Pani Doktor jest miłą, kontaktową osobą. Przeprowadza szczegółowy wywiad.Jest godna zaufania i polecenia. Współpracująca z nią Pani Pielęgniarka pełna życzliwości do pacjenta.

Wielka porażka... Zero kompetencji,zero podejścia do pacjenta.. Liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!! Co do pielęgniarki to szkoda słów. Stara zrzedliwa baba! Ot to moje zdanie. Pozytywne opinie to chyba sobie sami wystawiają :)

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Co do pielęgniarki to szkoda słów. Stara zrzedliwa baba!

Ot to moje zdanie.
Pozytywne opinie to chyba sobie sami wystawiają :)

Badanie miałam robione pod kątem prawa jazdy. Pani Lucyna Stocka była bardzo życzliwa i konkretna. Moja rada: na 8:00 się zjawić do rejestracji by zostać przyjętym tego samego dnia.

Pani Doktor jest miłą, kontaktową osobą. Nie stwarza niepotrzebnych problemów. Przeprowadza szczegółowy wywiad.Jest godna zaufania i polecenia. Współpracująca z nią Pani Pielęgniarka jest osobą bardzo sympatyczną,ciepłą.Oby więcej takich pracowników w przychodniach.

Stara kobieta patrząca przez lupę,ogólnie bez problemu robi badanie, przeprowadza wywiad środowiskowy ale w moim przypadku popełniła błąd i niestety nie umiała sie do niego przyznac - chodziło o zwrot kosztów wizyty...niestety pieniędzy nie otrzymałam, lekarka nieprzyjemna, uważa ze pozjadała wszystkie rozumy, co za tym idzie mało kompetentna.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, ciepła i uprzejma, mimo mojego lęku przed lekarzami wzbudziła we mnie zaufanie.

Bardzo nieprzyjemna Pani - odradzam ale jezeli ktos musi to wyboru nie ma a Pani Doktor jako jedyna Doktor Medycyny Pracy,w owej przychodni czuje,ze moze pozwolic sobie na wszystko...smutne ale prawdziwe