lekarz Lucyna Turecka

Laryngolog

przemiła osoba, bardzo kompetentna, uprzejma i uśmiechnięta. Moje dziecko z przyjemnością usiadło na krzesełku i poddało się badaniu a w nagrodę dostało lizaczka. Polecam z czysytm sumieniem

Taki Lekarz to Anioł!Miła, uprzejma, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna oraz skuteczna. Wyleczyła mnie z ostrego zapalenia krtani bez antybiotyków, tak jak to próbowali uczynić inni lekarze. I co najważniejsze prostymi sposobami.

Nareszcie trafiłem do kogoś kto nie tylko zbadał ale także wysłuchał i POMÓGŁ. Jedyny mankament to tłok w poczekalni. Ale nie dziwi jeśli się pozna lekarza

Lekarz z powołania,o dużej wiedzy medycznej, człowiek o wysokiej kulturze i świetnym podejściu do pacjenta, zwłaszcza małego. Chodzę do Pani Doktor z roczną córeczką. Mała w końcu przestała kaszleć. Diagnozy są trafne i zawsze tłumaczone. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Pomimo tego, że w poczekalni było dużo pacjentów Pani Doktor poświęciła mam naprawdę dużo czasu. Najpierw przeprowadziła dosyć dokładny wywiad, potem (pod pretekstem poszukiwania krasnoludków) zbadała nosek, gardło i uszy u mojej trzyletniej córki. Wspomnę tylko, że nie musiałam jej przytrzymywać tylko samodzielnie siedziala na krześle i bezproblemowo poddawała się badaniu. Następnie szczegółowo omówiła problem i z pomocą planszy wyjaśniła mi przyczyny choroby. Pod koniec wizyty wypisała recepty na konieczne leki. Nie przeszkadzało Pani Doktor to, że córka chodziła po gabinecie, a nawet pozwoliła jej przybić dwie pieczątki. Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Daszyńskiego 56 lok. 3
Gliwice

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice