Jeżeli chodzi o kompetencje, znajomość zagadnienia leczenia i szkolenia się w tej dziedzinie oraz kontakt z rodzicami, wydaje mi się, że dotychczas najlepiej podchodzi do tematu leczenia. Marian.

Pani Zytek jest Lekarzem przez Wielkie "L". Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Lucyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. No i Jej podejście do dzieci... powiem tylko tyle, że moje dziecko traktuje wizytę u Pani Zytek jako nagrodę, przyjemność, etc. Jak się źle czuje, to nie mówi - chodźmy do lekarza tylko "chodźmy do Pani Zytek - Ona coś zaradzi" :))). Wiem, że oprócz poradni w Widawie ...

Pani Zytek jest Lekarzem przez Wielkie "L".
Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Lucyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. No i Jej podejście do dzieci... powiem tylko tyle, że moje dziecko traktuje wizytę u Pani Zytek jako nagrodę, przyjemność, etc. Jak się źle czuje, to nie mówi - chodźmy do lekarza tylko "chodźmy do Pani Zytek - Ona coś zaradzi" :))). Wiem, że oprócz poradni w Widawie Pani Zytek pracuje też w Łaskim szpitalu. Jednym słowem POLECAM !!!