dr n. med. Ludmiła Czarkwiani

Neurolog

Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.

Dzisiaj była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Pierwsza i na pewno nie ostatnia! Lekarz z prawdziwego powołania, a nie, jak większość dzisiejszych medyków nastawiona na ilość, a nie na jakość. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor

Prawdziwy lekarz z powołaniem i z dobrocią dla pacjenta.Cudowny człowiek,wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam na 1000%:)))Oby więcej takich ludzi na świecie.

Pani doktor, profesjonalna, podchodząca do pacjenta z szacunkiem i zainteresowaniem. Patrząca na pacjenta holistycznie. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam

Pani doktor leczy mnie od ponad 10 lat oraz moje córki jedne z nielicznych myślącychlekarzy polecam gorąco

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ulica Sobieskiego 18
Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)