dr n. med. Ludmiła Kieszkowska

2,9
2,6
2,5
2,4

Zdecydowanie nie polecam !!! Pani Dr lekceważy pacjenta, nie słucha. Stracony czas, zero wywiadu I zainteresowania. Zrzucenie problemu na inna dziedzinę.

Rzeczowe badanie, precyzyjnie postawiona diagnoza, odpowiedni dobór leków i po dwóch dniach moje dolegliwości minęły. Pełna profeska! Dziękuję pani doktor i polecam. Przynajmniej w sprawach uszu!

Odradzam. Pani Doktor nie slucha, badz już nie słyszy. Zostałam skierowana przez interniste do laryngologa jeżeli mi się nie poprawi. Tak się złożyło ze w nocy dostałam goraczki i czulam się fatalnie o czym mówiłam Pani Doktor od początku. Jednak Pani Doktor zapisała sobie że nie mam temperatury i na koniec wizyty jak poprosilam o zwolnienie stwierdzila ze przeciez twierdziłam ze nic mi nie jest. Przepisala jakieś leki i nawet nie powiedziała jaka jest jej diagnoza. ODRADZAM

Pani Doktor, była nie tylko zwykle uprzejma, ale także uważnie wysłuchała co mam do powiedzenia i mnie dokładnie przebadała. Po czym zadbała, żebym dostał natychmiast antybiotyk w kroplówce (i sama włożyła wenflon, bo młoda pielęgniarka nie potrafiła sobie poradzić z krzywą żyłą) i jeszcze wieczorem do mnie zadzwoniła, żeby się zapytać jak się czuję. A jestem zwyczajnym pacjentem z abonamentu.

pani doktór, raczej doszukuje się hipochondrii, pomijając schorzenia, w których się specjalizuje oraz przedstawione dolegliwości, skłonna doszukiwać się ich przyczyn w bliżej nie sprecyzowanych imaginacjach pacjenta lub np. w alergii... nie zleciła żadnych badań nie polecam

nie zleciła żadnych badań

nie polecam

Bardzo pozytywne odniosłem wrażenie po wizycie u Pani doktor Ludmiły. Rzeczowo, fachowo, sprawnie - tak mogę ocenić czynności diagnostyczne oraz poradę. Pani doktor jest starsza, ale nie stwierdziłem aby głównym problemem w czasie wizyty był komputer, a co do przypalania lusterka zapalniczką - to bardzo sprytny sposób i dziwić się mogą jedynie ludzie, którzy nie rozumieją, że zimne lusterko po włożeniu do gardła zaraz by zaparowało. Ogrzanie lusterka i wytarcie gazą temu zapobiega. Polecam Panią doktor.

Niedawno byłam u P.doktor ,miałam problemy z gardłem badając mnie wyjęła małe lustereczko i podpalając je zwykłą zapalniczką chciała mnie zajrzeć do gardła!!!!!!!!!!z czymś takim jeszcze się nie spotkałam pierwsze pytanie ile wypalam papierosów? następne ,,dziwię się że jeszcze nie mam raka krtani!!!!!!!!! Po czym wypisała mi leki zupełnie nie związane z chorobą.NIE polecam w żadnym wypadku tej Pani doktor.

Bardzo mila Pani Doktor, ale co najważniejsze pomogła mi skutecznie, kiedy zgłosiłam się do niej z bólem ucha.

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr. Kieszkowskiej. Bada mało uważnie, nie słucha, podejście niekompleksowe. Chyba przeraża ją system w komputerze, bo wizyta była jedną wielką walką z komputerem. Nie wiadomo dlaczego miała problem z wypisaniem zwolnienia. Nie pomogła, leki wypisane przez nią na 2 miesięczną już przeciągającą się infekcję to praktycznie leki bez recepty używane już wcześniej.

dramat, tak jak powyżej Państwo piszą

dramat, tak jak powyżej Państwo piszą