lekarz Ludmiła Liwińska

wspaniala specjalistka godna polecenia w tej dziedzinie, pełen profesjonalizm, jest miła i uprzejma

Byłam z dzieckiem. Porażka , niemiła, bez empatii, bez podejścia do dzieci. Wystraszyła mi tylko dziecko. Jej profesjonalizm budzi kontrowersje, bo co chwilę inna diagnoza. Wyszłam głupsza niż weszłam. Naciąganie na kolejne wizyty. Nigdy więcej takiego lekarza.

Lekarz kompetentny i miły. wizyta przeprowadzona bardzo szczegółowo. Lekarz godny polecenia

- byłam już kilka razy u pani dr - mam cukrzycę - zostałam zawsze dokladnie zbadana -nie musiałam sama dużo mówić - odpowiadałam tylko na pytania a to mi bardzo odpowiada

Lekarz niedostępny, nieuprzejmy, tylko się dla niej liczą pieniądze

Lekarz niedostępny, nieuprzejmy, tylko się dla niej liczą pieniądze

Bardzo miła i kompetentna. Gdy byłem skierowany do kliniki w Poznaniu wszyscy znali Panią doktor i tak jak ja twierdzili że jest bardzo miła i bardzo kompetentna. Badania u niej wykonywane sa kompleksowo. Inny okuliści nie potrafili zdjagnozować u mnie problemu.

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

Po prostu dobry fachowiec. Do tego bardzo miła, łatwo nawiązuje kontakt z dietkami. POLECAM PANIE DOKTOR

POLECAM PANIE DOKTOR

dla mnie i mojej córki niemiła bardzo!!!!!!!

dla mnie i mojej córki niemiła bardzo!!!!!!!

wspaniala specjalistka godna polecenia w tej dziedzinie przemila pani bardzo dokladnie przeprowadza badania kazdemu pacjentowi poswieca duzo czasu