lekarz Ludwik Bryła

2,5
2,4
2,6
2,6

Wszystkim obroncą p. Ludwika Bryły polecam nagrania z nim obecna na YouTube na których przyznaje się do: - bycia pedofilem - 'macana' młodych chłopaków podczas rzekomo niezbędnych badań seksuologicznych - fałszowania dokumentacji i wyłudzania pieniędzy z NFZ, za usługi, których nie wykonał - prowadzenia sekty religijnej z której został wyrzucony z powodu pedofilii. Chodziłam do tego nieudolnego psychiatry i Bogu dziękuję, że w koncu ktoś się za niego zabrał i na pewno wszystko skończy się w sądzie i zakazem wykonywania zawodu.

- bycia pedofilem
- 'macana' młodych chłopaków podczas rzekomo niezbędnych badań seksuologicznych
- prowadzenia sekty religijnej z której został wyrzucony z powodu pedofilii.

(W nawiązaniu do komentarza z 01-06-2013, godz. 12:20, napisanego przez Dissatisfied) Wmawiał paranoję komuś, kto nie czuje i nie może fantazjować? Nie chciał skierować na badania hormonów? Co za typ!! To się po prostu w głowie nie mieści!! Bryła postąpił nieprofesjonalnie i nieetyczne. Zamiast obrażać i denerwować pacjenta, powinien był przeprowadzić szczegółowy wywiad i ustalić, czy osoba nie zażywa środków, które mogą powodować silne obniżenie libido. Jeśli nie to jest przyczyną problemu, powinien był wysłać tę osobę na badania hormonalne i na szczegółowe badania rejonu miednicy. Powinien też być miły i taktowny. Nie zawadziło by poinformować o całej sprawie Naczelną Komisję Etyki Lekarskiej.

Tym, ktorzy tu wypisuja te wszystkie niedorzecznosci o panu doktorze i tym ktorzy w te brednie sklonni sa wierzyc powiem: Ludzie opamietajcie sie. Gdyby to wszystko bylo prawda to juz dawno zlozono by odpowiednie zawiadomienia do prokuratury. Jak na razie nie slychac aby do czegos takiego doszlo. Spojrzcie na daty przy poszczegolnych postach - ludzie niby skarza sie od co najmniej 3 lat i nic nikt z tym jeszcze nie zrobil? Gdzie tu logika. Rzecz nie dzieje sie na prowincji gdzie takiego chlopaka kazdy pozniej wytykalby palcami. Cos tu mi po prostu sie nie zgadza. Stawiam na to, ze te wszystkie negatywne oceny to krecia robota konkurencji. Toczy sie zazarta walka o klijenta i dla niektorych wszystkie metody sa dozwolone. Niewazne, ze w ten sposob krzywdzi sie wspanialego czlowieka i dobrego specjaliste. Autorzy postow licza na to, ze czytajacy nie beda mieli wystarczajacej wiedzy o przebiegu badan psychiatrycznych czy seksuologicznych i kupia bajeczke o tym jak to pan doktor kaze sie wszystkim rozbierac. Przypominam relacje tej pani, ktora skarzyla sie, ze musiala sie przed panem doktorem rozebrac gdy zaczynala 3 miesieczna terapie na Dolnej. Ja tez kiedys uczestniczylem w takiej dlugoterminowej terapii w Warszawie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Sobieskiego i tam obowiazywala taka sama procedura jak opisala to ta pani. Wszyscy musieli sie rozebrac i to nie tylko do polowy ale co wiecej musieli takze sciagnac majtki. Robi sie wyjatki jesli przypuszcza sie ze takie badanie bedzie dla pacjenta trauma ale o takim szczegolnym przeciwwskazaniu do tego badania to lekarze z danej placowki musza wiedziec wczesniej zanim dojdzie do badania. Nalezy to zawrzec w dostarczonej placowce leczniczej dokumentacji medycznej pacjenta. Tymczasem ta pani sama przyznaje ze doktor nie byl w jej przypadku swiadomy jej kompleksow.

Doktorowi kleją się ręce kiedy zostaje sam z pacjentem. Śmieszyły mnie te opinie, że notorycznie molestuje młodych chłopaków. Przekonałem się na własnej skórze.

No cóż, facet potrafi być kontrowersyjny - widać to nawet po tutejszych opiniach, są skrajne. Ale ja, po początkowej trudności w zaufaniu doktorowi, szybko go doceniłam. Ma niewątpliwą wiedzę i potrafi ją zastosować w praktyce. Czułam również, że mnie szanuje jako człowieka i pacjentkę, nie byłam tylko kolejnym przypadkiem medycznym ale właśnie człowiekiem, konkretnym. Jego metody są momentami zaskakujące i mogą wywołać poruszenie i złość, ale może na tym to wszystko ma polegać. Na mnie metoda na pewno podziałała ;-) Najtrudniejsze w relacji z doktorem było dla mnie to, że ...

Najtrudniejsze w relacji z doktorem było dla mnie to, że często nie mogłam się doprosić o kilka chociaż słów, jakąś informację zwrotną, byłoby mi łatwiej. Ale nie - z reguły mówił niewiele a wnioski miałam wyciągać sama. Kto wie, może wkrótce to również docenię.
Cieszę się że mogłam uczestniczyć w terapii prowadzonej przez doktora, to był bardzo owocny czas.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Luxmedica
19 The Mall Ealing, London W5 2PJ
Londyn
Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Psychopomoc