dr n. med. Ludwik Stołtny

Pediatra

Bardzo kompetentny lekarz, jak trzeba to przyjmie nawet w niedziele w porze obiadowej, antybiotyków nigdy nie zaproponował, wyczerpująco odpowiada na pytania zmartwionych rodziców

Naprawdę polecam leczył moją córkę od urodzenia o każdej porze, nawet w sobotę czy w niedzielę

Pediatra z prawdziwego zdarzenia!!! Oby więcej takich lekarzy było u nas. Zawsze pogodny, wzbudza zaufanie nie tylko rodziców ale przede wszystkim dzieci. Zdecydowanie polecam pana doktora. Mój syn ma już 15 lat i do dziś wspomina wizyty w Rybniku i Bytomiu ( dość dawno temu ) z uśmiechem.

Wspaniały lekarz. Uratował życie mojego brata kiedy inni lekarze kazali Nam czekać na śmierć. Interesował się i ciągle interesuje stanem zdrowia. Zawsze kiedy był potrzebny przyjechał, teraz pracuje dodatkowo w Katowicach dlatego nie zawsze może wpaść na wizytę domową. Leczył i leczy całą Naszą rodzinę od wielu lat (prawie 17lat). Jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wielki szacunek dla pana doktora!!!

Polecam, bardzo dobry lekarz, uratował zycie mojego bratanka

Polecam, bardzo dobry lekarz, uratował zycie mojego bratanka

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rybnik"?

Rybnik

Medikor
44-253 Rybnik
Młyńska
Rybnik
44-200 Rybnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik