dr n. med. Ludwik Stołtny

Wiele lat temu Pan Doktor wyleczył mnie z ciągłych angin i innych dolegliwości. Podczas gdy inni lekarze wypisywali antybiotyk za antybiotykiem, ten lekarz zaproponował leczenie, które naprawdę przyniosło mega rezultaty. Zawsze życzliwy, pogodny i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Polecam z całego serca.

Bardzo kompetentny lekarz, jak trzeba to przyjmie nawet w niedziele w porze obiadowej, antybiotyków nigdy nie zaproponował, wyczerpująco odpowiada na pytania zmartwionych rodziców

Naprawdę polecam leczył moją córkę od urodzenia o każdej porze, nawet w sobotę czy w niedzielę

Pediatra z prawdziwego zdarzenia!!! Oby więcej takich lekarzy było u nas. Zawsze pogodny, wzbudza zaufanie nie tylko rodziców ale przede wszystkim dzieci. Zdecydowanie polecam pana doktora. Mój syn ma już 15 lat i do dziś wspomina wizyty w Rybniku i Bytomiu ( dość dawno temu ) z uśmiechem.

Wspaniały lekarz. Uratował życie mojego brata kiedy inni lekarze kazali Nam czekać na śmierć. Interesował się i ciągle interesuje stanem zdrowia. Zawsze kiedy był potrzebny przyjechał, teraz pracuje dodatkowo w Katowicach dlatego nie zawsze może wpaść na wizytę domową. Leczył i leczy całą Naszą rodzinę od wielu lat (prawie 17lat). Jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wielki szacunek dla pana doktora!!!

Polecam, bardzo dobry lekarz, uratował zycie mojego bratanka

Polecam, bardzo dobry lekarz, uratował zycie mojego bratanka

polecam lekarza,jest bardzo kompetentny,ostatecznoscią jest podanie antybiotyku,a nie jak w przychodniach wprowadzenie go od razu i pacjent z głowy!

Bardzo dobry lekarz! Nie dam sobie złego słowa na Niego powiedzieć. Uratował życie mojej siostrze, mam do Niego bezgraniczne zaufanie. Polecam!

W czasie wizyty domowej bardziej interesowało go co wisi w pokoju na ścianach niż stan badanego dziecka. Czekaliśmy na wizytę domową 48 godzin. (No ale pan doktor miał taki długi dyżur)